Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Переліки закладів уже сформовані та подані до НСЗУ
Українські військовозобов’язані будуть проходити медичні огляди на базі цивільних медичних закладів. Зокрема, держава фінансуватиме дослідження та надання допомоги.
Пресслужба Міністерства охорони здоров’я повідомила, що новий пакет медпослуг впроваджено у рамках Програми медичних гарантій. Це зробили для того, щоб медогляди проводилися мультидисциплінарними командами лікарів, а послуги були безоплатними.
Зазначається, що держава фінансуватиме саме проведення медоглядів (зокрема, лабораторні та інструментальні досліження), направлення за наявності показань в інші медзаклади, надання спеціалізованої медичної допомоги, а також оформлення довідок та формування медичних висновків щодо стану здоров’я.
Переліки закладів уже сформовані та подані до НСЗУ. Вже свої пропозиції подали 480 закладів, а відповідність заявленим вимогам підтвердили 366.
Раніше стало відомо, що у Кабміні задумались над тим, щоб зробили процедуру проходження військово-лікарської комісії швидшою, простішою та без зловживань. Планується, що військові перестануть ходити за довідками й отримають належний рівень сервісу. Для цього всі процеси будуть автоматизовані та диджиталізовані, розповів прем'єр Денис Шмигаль. Також у майбутньому планується поява військових ЦНАПів.
У 2023 році будуть мобілізовані ті громадяни України, що відповідають критеріям військовозобов'язаності, включно з тими, хто досяг 60 років. Військовий досвід у пріоритеті при призові, але чоловіків без такого досвіду можуть призвати для забезпечення потреб у певних професіях. Це може бути важливо при комплектації підрозділів, які мають особливі потреби в спеціалістах. Перед початком служби військовозобов'язані проходять навчання. Також, їм заборонено покидати країну, окрім випадків, передбачених законом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.