У такий спосіб російські "виборчі комісії" намагатимуться збільшити кількість виборців путіна, залучаючи до "голосування" так звані "мертві душі"
Міноборони рф дозволило військовослужбовцям, які воюють в Україні, "голосувати" без відвідування виборчих дільниць. Це може спростити фальсифікацію результатів для виборчих комісій. У списках виборців можуть опинитися ті, хто нещодавно загинув, пропав безвісти або потрапив у полон.
Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України. За даними розвідки, кремль здійснює цілий комплекс заходів для фіктивного проведення так званих "виборів президента рф".
"Згідно з останніми вказівками головного військово-політичного управління МО рф, критерії ідентифікації виборців із числа військовослужбовців спрощено настільки, що немає необхідності для їхньої фізичної участі в голосуванні. А для підтвердження особи не потрібен паспорт або військовий квиток - достатньо навіть фотокопії документів", - ідеться в повідомленні.
Очевидно, що в такий спосіб російські "виборчі комісії" намагатимуться збільшити кількість виборців путіна, залучаючи до "голосування" так звані "мертві душі". Зокрема, до числа тих, хто "проголосував", поряд із наявними військовослужбовцями, планується розширити список виборців, включивши до нього тих, хто нещодавно загинув, пропав безвісти або потрапив у полон.
З огляду на те, що українські захисники, за офіційними даними, щодня завдають російським загарбникам численних втрат на території України, кількість тих, хто в такий спосіб "підтримає" путіна, може виявитися досить значною.
Так звані "вибори президента рф" стартували у п'ятницю, 15 березня, і триватимуть до неділі, 17 березня. Ймовірно, сюрпризів не буде, держава зробила все, аби вони стали простою формальністю, але для володимира путіна це важливий день, оскільки він має продемонструвати своє привілейоване становище кремлівській еліті. Разом з тим "тепличні умови", в які помістили очільника росії, демонструють крихкість усієї системи.
При цьому світ не планує визнавати результати "виборів президента", які росія проведе на тимчасово окупованих територіях України 17 березня. "Голосування" західні та європейські країни називають нелегітимними. Ще звучать слова про провокацію. Відомо, що відповідну заяву підписали голови комітетів наступних країн: України, Латвії, Литви, Естонії, Люксембургу, Чехії, Німеччини, Молдови, Польщі, Ізраїлю, США, Ірландії, Італії, Ісландії, Румунії, Бельгії, Канади, Данії, Іспанії та Британії.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Тарас Загородній, керівник національної антикризової групи, ділиться своїми думками щодо проєкту закону про мобілізацію, який став об'єктом понад 4000 правок. Тема бронювання від мобілізації активно обговорюється в ЗМІ та в мережі. Питання цілком може розділити суспільство через збільшення корупційних ризиків та ставлення війни як до привілею багатших. Долучайтеся до обговорення експертної думки з цього приводу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.