Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Для деокупаційних та наступальних операцій зброї не вистачить
Україна використає багатомільярдний пакет військової допомоги від США вже до кінця цього року. Для проведення військових операцій наступального та деокупаційного характерів, які є дорогими, засобів не вистачить. Українські військові діячі та топ-потітики вважають, що на Заході бояться поразки РФ.
Про те, що наприкінці року для Києва гостро постане питання військової допомоги, пише BBC.
Голова комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Олександр Мережко підкреслив, що допомога від США дозволить українським військам у буквальному сенсі вижити, а також втримати оборону. Мережко вважає, що для перемоги допомога Києву має бути на регулярній основі та безперервною. На питання із затягуванням допомоги Мережко відповів, що окремі політики на Заході вже готові поділити Україну.
"Мені здається, що дехто вже погодився на розділ України", – сказав він.
Мережко підкреслює, що на Заході не готові до прямої війни з РФ, там також хочуть, щоб якимось чином Україна перемогла, але без прямої участі західних держав.
Журналісти підкреслюють, що великою проблемою залишається несинхронність союзників України. Часто вони не мають чіткої визначеності щодо зброї, яку готові передавати Києву.
"Окрім нестачі озброєння, ситуація ускладнюється і через сумніви союзників України щодо того, яку саме зброю вони готові надавати ЗСУ", – йдеться у публікації BBC.
Військовий експерт, генерал-лейтенант Ігор Романенко каже, що довгоочікувані винищувачі F-16 мали б уже давно бути на озброєнні ЗСУ. Позицію із затягуванням цих літаків він називає боягузливою. Щодо затягування зброї від США Романенко і взагалі вважає, що Вашингтон надав Москві "вікно можливостей" у пів року.
Український президент Володимир Зеленський теж вважає, що на Заході бояться поразки Росії. Ніхто не хоче її програшу, або хочуть такий виграш України, щоб РФ не програла.
Генсек НАТО Єнс Столтенберг попередив Китай, що йому не вийде підтримувати добрі відносини із країнами Заходу і при цьому допомагати РФ у її страшній війні проти України. Столтенберг вважає, що неможливо отримати і те, й інше, тому на двох стільцях більше не вийде всидіти. Він додав, що є чіткі підтвердження, що Китай постачає окупантам деталі та запчастини, які вони потім використовують для зброї, щоб вбивати українців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.