Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Поява сценарію конфлікту між рф та Альянсом не є безпідставною, Кремль вже створює інформаційні умови для виправдання агресії
Стаття німецького BILD щодо підготовки Німеччини до можливого конфлікту між НАТО та рф не є необгрунтованою. По-перше, розробка таких сценаріїв, навіть якщо вони є малоймовірними, є звичайним завданням для професійних військових, що зазначали в Міноборони ФРН. По-друге, Кремль неодноразово висловлював відповідні погрози на адресу Альянсу.
Такі заяви робили як російський диктатор володимир путін, так і повʼязані з Москвою діячі. Також Москва прагне створити інформаційні умови, які б виправдали можливу пряму агресію рф проти НАТО. Про це пишуть аналітики Інституту вивчення війни у звіті від 16 січня.
"Повідомлення Німеччини про розгляд шляхів можливого майбутнього конфлікту з росією не є необґрунтованими, враховуючи нещодавні російські погрози щодо НАТО та ймовірність припинення допомоги Заходу Україні", - йдеться у публікації.
У свою чергу офіційні особи рф та російські воєнкори здебільшого відкинули матеріал BILD як чутки. Водночас російські посадовці, включаючи путіна, та повʼязані з Кремлем діячі, ймовірно, "намагаються посіяти нестабільність та створити інформаційні умови для можливої" майбутньої агресії Москва проти держав-членів НАТО та їхніх сусідів, йдеться у звіті.
Водночас аналітики ISW продовжують вважати, що допомога Заходу Україні залишається надзвичайно важливою, оскільки нездатність України стримати російську армію може дозволити російським військам "просунутися аж до західної України вздовж кордону з країнами НАТО, що, ймовірно, поставило б перед НАТО складні та дорогі оборонні вимоги".
14 січня німецьке ЗМІ повідомило, що воно отримало секретні документи від Міністерства оборони Німеччини, в яких описується "Оборона Альянсу 2025" - сценарій можливого "шляху до конфлікту" між рф та НАТО, який почнеться в лютому 2024 року.
BILD заявив, що гіпотетичний сценарій передбачає переміщення російських військ і техніки до Калінінградської області на тлі заяв про загрозу нападу НАТО та штучно створених росією прикордонних конфліктів і заворушень у державах поблизу Сувалкської щілини. Речник Міністерства оборони Німеччини сказав BILD, що "розгляд різних сценаріїв, навіть якщо вони вкрай малоймовірні, є частиною повсякденної військової справи, особливо навчання".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.