«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Вічно танцююча людина MONATIK став хедлайнером танцювального кемпу The Stage — унікального проекту для танцювального ком’юніті. Ця робота об’єднала 150 танцівників з усієї України.
Наша Ярослава Магучіх вдруге поспіль поступилася нідерландській бігунці
Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх, на жаль, програла у голосуванні за звання найкращої легкоатлетки Європи. Як і минулого року, українка поступилася нідерландці Фемке Бол.
На офіційному сайті Європейської асоціації легкої атлетики з'явилося ім'я переможниці. Для нідерландки ця перемога стала другою поспіль.
Бігунка цьогоріч завоювала два золота чемпіонату світу - у бігу на 400 метрів і в естафеті 4х400. Але чи не найголовніше - вона побила світовий рекорд з бігу на 400 метрів у приміщенні, який тримався з 1982 року, тобто 41 рік.
Втім, Ярослава Магучіх теж провела потужний сезон. Зокрема, в активі українки - перше в кар'єрі "золото" на чемпіонаті світу зі стрибків у висоту. Також вона виграла Діамантову лігу і проявила себе на чемпіонаті Європи.
Також зараз українка претендує на звання найкращої легкоатлетки року у світі.
У віці 22 років українка є однією з світових лідерок у стрибках у висоту. У 2023 році Ярослава увійшла у десятку найкращих спортсменок за кількістю стрибків на 2+ метри.
Але крім цього за підсумками серпня Ярославу визнали кращою спортсменкою України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.