Новий рекорд і Діамантова ліга біля ніг нашої Ярослави Магучіх

Участь у фіналі також взяли Ірина Геращенко та Юлія Левченко

Ярослава Магучіх перемогла на 4 етапах Діамантової ліги
Ярослава Магучіх захистила чемпіонський титул

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх виграла фінал Діамантової ліги-203. Українка, яка раніше виграла чемпіонат світу зі стрибків у висоту, також встановила рекорд сезону.

Участь у фінальному етапі, який проходив в американському Юджині, взяли найкращі спортсмени за підсумками попередніх 13 етапів, повідомили в пресслужбі Діамантової ліги. Крім Ярослави Магучіх до фіналу пробилися ще дві українки - Ірина Геращенко та Юлія Левченко.

Ірина Геращенко вибула з боротьби на рубежі 1,91 метри. А вже на висоті 1,95 метри вибула Юлія Левченко. "Золотою" висотою для Магучіх стала планка у 2,03 метри, яку Ярослава подолала за дві спроби. Також цей показник став новим рекордом сезону у світі.

Завдяки цій перемозі Ярослава захистила титул чемпіонки Діамантової ліги. Загалом же цього сезону наші легкоатлетки здобули 16 нагород Діамантової ліги різних ґатунків.

Результати Ярослави Магучіх цього сезону

Українка в цьому сезоні чотири рази перемагала на етапах в Рабаті, Сямені, Брюсселі та Юджині. Також Ярослава двічі посідала третє місце - на етапах в Лозанні та Монако.

Загалом цей сезон став вкрай успішним для українки. Вона не лише вдруге поспіль виграла головний комерційний турнір з легкої атлетики. Також з результатом 2,01 метри Ярослава виграла дебютний чемпіонат світу.