"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Чотири блогерки отримали від СБУ повідомлення про підозру. Їм світить до восьми років за ґратами
СБУ повідомила про підозру чотирьом блогеркам, які зняли на відео та опублікували роботу української ППО під час російського удару по Києву 16 травня. Їм загрожує до восьми років тюрми.
Про Служба безпеки України повідомила у Фейсбуці. Спецслужба зібрала доказову базу та отримала висновки експертиз, які підтвердили незаконну діяльність чотирьох мешканок столиці щодо поширення незаконної інформації в мережі.
Серед них (імен СБУ не називає):
СБУ додала, що під час невідкладних слідчих дій, виконаних за місцями проживання фігурантів, були виявлені мобільні телефони та комп'ютери, які використовувались для оприлюднення заборонених відео. Також СБУ зафіксувала ще двох осіб, які виклали подібний контент.
Служба безпеки вкотре закликала громадян дотримуватися законодавства та уникати розповсюдження незаконного контенту.
Під час чергового обстрілу столиці у соцмережах ширилися відео роботи протиповітряної оборони. Вдалося встановити дев’ятьох громадян, які знімали та незаконно поширювали інформацію. Порушниками виявилися сім жінок та двоє чоловіків віком від 23 до 49 років.
Крім того, СБУ звернулася до власників камер відеоспостереження. Їх закликають припинити онлайн-трансляції. Оскільки вони допомагають ворогу коригувати ракетні удари.
Раніше Інформатор повідомляв, як проблему зі зніманням блогерами роботи ППО вирішують в Ізраїлі. Так, в країні працює підрозділ служби безпеки, який вистежує навідників, колаборантів чи блогерів, котрі "не знали" або "знали", що знімати на відео роботу протиповітряної оборони заборонено.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.