Виїзна перемога «Сокола» і камбек «Маріуполя» на своєму майданчику

«Сокіл» за очками зрівнявся з «Кременчуком» в турнірній таблиці.

Програючи дві шайби, «Маріуполь» зумів переломити хід зустрічі і здобув перемогу. «Краматорськ» вдруге в сезоні поступився київському «Соколу».

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua.

У неділю, 10 січня, відбулися два поєдинки двадцять четвертого туру Української хокейної ліги. У цих матчах «Маріуполь» приймав «Крижаних Вовків», а «Краматорськ» грав з «Соколом».

У першому поєдинку дня зустрілися «Маріуполь» і аутсайдер регулярного чемпіонату хокейний клуб «Крижані Вовки». На перших хвилинах голкіпер команди гостей Стельмах відбив кидки Агєєва і Лугового. Гості відповіли кидком Панкова - Мамедов зловив шайбу в пастку. Але вже на 6-й хвилині Панков отримав шайбу після виграного вкидання і кидком у ближню дев'ятку відкрив рахунок в матчі. Через хвилину Калиничев з п'ятачка відправив другу шайбу в ворота «Маріуполя». На 10-й хвилині господарі одну шайбу відіграли. Луговий отримав передачу з-за воріт і негайно відправив шайбу у сітку. «Маріуполь» отримав чисельну перевагу. В одній з атак господарів в більшості тільки каркас воріт врятував «Вовків» від пропущеної шайби після кидка Чердака.

На початку другого періоду знову не пощастило Чердаку - на цей раз шайба потрапила в поперечину воріт Стельмаха. У складі гостей активно діяв Панков. Мамедов неодноразово відбивав кидки форварда київського клубу, а також не дозволив Панкову себе переграти при виході один на один. На 33-й хвилині після кидка Лугового шайба знову потрапила в штангу воріт «Крижаних Вовків». «Маріуполь» отримав чисельну перевагу і через кілька секунд його реалізував. На 36-й хвилині горищі нарешті вдалося відправити шайбу у ворота Стельмаха. В кінці періоду судді призначили булліт у ворота гостей, але Агєєв не переграв Стельмаха.

Стартові хвилини третього періоду пройшли в гострій боротьбі. Стельмах відбив дальній кидок Фроленко. У свою чергу Мамедов впорався з кидками Панкова і Павлова. На 52-й хвилині «Маріуполь» вийшов вперед. Мостовий потрапив в штангу, а потім від ключки захисника шайба опинилася у воротах. На 57-й хвилині капітан «Маріуполя» Горище закинув у ворота суперника четверту шайбу. «Крижані Вовки» зняли голкіпера, проте Бондаренко перехопив шайбу в середній зоні, і відправив її в порожні ворота.

У Дружківці в заключному матчі туру «Краматорськ» приймав київський «Сокіл». Перший небезпечний момент біля воріт суперника створив Жвачкін, але не зумів переграти голкіпера «Сокола» Кубрицький. Гості перехопили ініціативу, і тепер уже Шевчуку довелося вступати в гру. На 12-й хвилині Міхнов, проскочивши між двома суперниками, відправив шайбу в ворота «Краматорська». А через півтори хвилини Міхнов виступив уже в ролі асистента. Форвард «Сокола» віддав передачу на Рубана, який закинув другу шайбу.

Захисники «Краматорська» забули перед своїми воротами Смирнова, який на 25-й хвилині зробив рахунок 3: 0. Арбітри довго дивилися відео-повтори, проте криміналу в діях гравців «Сокола» не знайшли і гол зарахували. На 35-й хвилині Смирнов оформив дубль, з п'ятачка відправивши шайбу в ворота «Краматорська».

У перші хвилини третього періоду впевнена гра Кубрицький в воротах не дозволила гравцям «Краматорська» скоротити різницю в рахунку. Гості теж не відсиджувалися в обороні, періодично загрожуючи володінь Шевчука. На 53-й хвилині господарі одну шайбу відіграли - точним кидком відзначився Гринь. На 58-й хвилині Міхнов упустив можливість закинути ще одну шайбу у ворота господарів майданчика. За 51 секунду до кінця третього періоду Таран ще на одну шайбу скоротив відставання господарів. «Краматорськ» не став ризикувати, знімаючи голкіпера, і зазнав третьої поразки поспіль.

• «Маріуполь» - «Крижані Вовки» 5: 2 (1: 2, 1: 0, 3: 0);
  • «Краматорськ» - «Сокіл» 2: 4 (0: 2, 0: 2, 2: 0).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 13 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про перемогу українського тенісиста на турнірі в Тунісі, про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .