«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
"Не та" — це не просто зміна настрою, це пошук справжньої себе, тому цей крок став важливим етапом мого творчого розвитку. Це є певним проявом внутрішньої сили та бажання говорити про глибокі переживання чесно і без прикрас.
Відомий виробник Bacardi додали в перелік міжнародних спонсорів війни
Національне агенство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни ще одну компанію. Йдеться про популярного бермудського виробника алкогольних напоїв Bacardi Limited. Причина в тому, що компанія продовжує працювати в росії та шукає там нових працівників.
Про це повідомили на офіційному порталі НАЗК. Зазначається, що на початку повномасштабної війни в Bacardi Limited заявили про зупинку експорту в росію. Також виробник казав про припинення видатків у рекламу на території росії. Проте пізніше ця частина просто зникла з офіційної заяви бермудської компанії.
Водночас те, що низка провідних брендів вийшла з російського ринку, Bacardi отримала меншу конкуренцію та скористалася цим. Російський підрозділ компанії за рік повномасштабної війни в Україні імпортував товарів на 169 мільйонів доларів.
За даними Федеральної податкової служби рф, виторг російського підрозділу Bacardi Limited за 2022 рік зросла до 32,6 мільярда рублів (на 8,5%). При цьому компанія сплатила в бюджет країни-терористки понад 12 мільйонів доларів.
"Таким чином, Bacardi Limited продовжує сплачувати значні податки до бюджету Росії, підтримувати її економіку та спонсорувати агресію проти України", - зазначили в Національному агентстві з питань запобігання корупції.
Слід зазначити, що Bacardi Limited є найбільшою приватною міжнародною алкогольною компанією в світі. Цьому виробнику належить понад 200 торгових марок. Зокрема, це Baron Otard, D'USSÉ, джин Bombay, ром Bacardi, текіла Cazadores, горілка Grey Goose та Eristoff, віскі Dewar's, William Lawson's, Aberfeldy, Aultmore, Royal Brackla, Craigellachie, Angel's Envy й інші напої (Martini, St-Germain, Bénédictine).
Варто зауважити, що раніше до переліку міжнародних спонсорів війни потрапили китайські компанії Xiaomi та Great Wall, угорський OTP Bank, австрійський Raiffeisen Bank International, французька мережу Auchan та інші компанії. Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков розповідав, що до переліку міжнародних спонсорів війни внесена 31 компанія. Серед них найбільше китайських компаній. На другому місці за кількістю американські компанії. Новіков висловив сподівання, що ці бренди припинять фінансувати кривавий російський режим.
Також стало відомо, що популярний сайт з пошуку роботи України Work.ua припиняє надавати послуги компаніям, які не пішли з російського ринку. Йдеться про Unilever, Leroy Merlin, Raiffeisen Bank, Metro, LC Waikiki, Nestle, Auchan, OTP bank, Mondelez, Pepsico, P&G, Yves Rocher та інші бренди.
"Сьогодні ми розриваємо контракти на суму понад п’ять мільйонів гривень на рік. Повертаємо ці гроші їхнім власникам і в жодній мірі не хочемо більше бути причетними до діяльності цих компаній в Україні та світі", - зазначили в компанії.
Нагадаємо, в НАЗК вирішили повернути до переліку міжнародних спонсорів війни п'ять грецьких компаній-перевізників.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.