Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Графіки погодинних відключень будуть діяти для промислових та побутових споживачів по всій території України, критичної інфраструктури це не стосується
В Україні 22 травня знову введуть графіки відключатимуть світло. Це стосується промислових та побутових споживачів по всій території країни, але не об'єктів критичної інфраструктури. Графіки відключення можна дізнатись у кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.
Як пише Укренерго, світла не буде у період з 00:00 до 07:00 та з 18:00 до 24:00. Енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежується. Натомість у період з 07:00 до 18:00 застосування обмежень не прогнозується.
"Відключення можуть бути застосовані при перевищенні визначених обсягів лімітів споживання, які Диспетчерський центр Укренерго щовечора доводить до кожного обленерго", - йдеться у повідомленні.
Водночас цього ж дня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив Міненерго та Укренерго розробити справедливі графіки вимкнень світла споживачам. На засіданні уряду він наголосив, що вони мають бути раціональними, справедливими та рівномірними.
"Проєкт відповідної урядової постанови має містити перелік критично важливих для держави об’єктів, що потребують пріоритетного електропостачання, та черговість розподілу граничної потужності між іншими споживачами, які не входять до переліку критично важливих", - пояснив Шмигаль.
Через нестачу електроенергії після російських атак з 21 травня протягом дня застосовуються обмеження для споживачів. У Міненерго пояснили, що важливо зменшити використання енергомістких приладів у пікові години, особливо ввечері з 17:00 до 22:00.
Минулої доби, 20 травня, потреби споживачів покривалися власною генерацією, комерційним імпортом та аварійною допомогою з Румунії, Словаччини та Польщі. 21 травня у нічні та ранкові години на запит України вже здійснювалося аварійне постачання електроенергії з Румунії, Словаччини та Польщі.
Нагадаємо, з кінця березня 2024 року росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції й продовжують робити це далі. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як раніше - через це виник її дефіцит і вимушене вимкнення світла.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.