Від 90 до 100 тисяч щодня: українці б'ють рекорди з оновлення даних у Резерв+

У Міноборони повідомили, що українські громадяни активно оновлюють дані через застосунок Резерв+ і не вірять дезінформації, щодня до 100 тисяч військовозобов'язаних виконують свій обов'язок

Резерв+, Міноборони, оновлення даних, українці
Українці рекордними темпами оновлюють свої дані у застосунку Резерв+, досягаючи щоденної позначки у сто тисяч громадян

За чотири дні до завершення кампанії з оновлення даних військовозобов'язаних громадян через застосунок Резерв+ їхня кількість сягнула рекордних показників. Щодня до ста тисяч українців оновлюють інформацію про себе та активно цифровізуються. При цьому жодному із них не прийшла електронна повістка попри поширену дезінформацію. Загалом через Резерв+ вже оновилися 2,7 мільйона українців, а до кінця кампанії залишилися лічені дні.

Про рекордну кількість оновлення даних через Резерв+ повідомили у Міноборони. За словами заступниці міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерини Черногоренко, щодня від дев'яноста до ста тисяч українців виконують свій обов'язок з оновлення даних і кількість може зрости невдовзі, оскільки кампанія вже добігає до кінця.

Черногоренко наголосила, що українці активно зацифровують інформацію про себе попри величезну кількість неправдивої інформації щодо Резерв+. Жоден громадянин, який оновив свої дані, за словами Черногоренко, не наблизив таким чином отримання повістки, а лише виконав обов'язок перед державою. Це стосується і тих випадків, якщо Резерв+ не сформував відповідний документ.

"Новий рекорд доводить, що попри всю дезінформацію та класичну недовіру до нового, наші громадяни цифровізуються і все більше відчувають користь і зручність таких інструментів як Резерв+", - повідомила Черногоренко.

За її словами, понад 2,7 мільйона громадян вже оновили інформацію про себе через Резерв+. Представниця Міноборони закликала військовозобов'язаних українців не чекати до останнього, а вже зараз оновити свої військово-облікові дані, оскільки навантаження на систему в останні дні кампанії може значно зрости. При цьому вона вкотре підкреслила, що ті, хто оновив дані, не отримали "у пуш" електронних повісток.

"З цих 2,7 млн громадян ніхто не отримав пуш з повісткою. Факт оновлення даних ніяк не прискорив отримання громадянином повістки", - резюмувала Черногоренко.

Переваги Резерв+: виїзд за кордон та швидке оновлення даних

Раніше Катерина Черногоренко повідомила, що оновити дані через Резерв+ значно швидше та комфортніше, аніж особисто навідатись до ТЦК. Застосунок формує військовий квиток миттєво, якщо всі дані військовозобов'язаного актуальні та наявні. 

Також згенерований в електронному вигляді у "Резерв+" військово-обліковий документ у вигляді QR-коду без винятків є заміною паперовому документу, бо має таку ж юридичну силу. Українці можуть впевнено користуватися електронним документом для виїзду за кордон

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube