"Багато в медіа говорять про те, що ми отримали дозвіл на відповідні дії. Але ударів завдають не словами. Такі речі не анонсують. Ракети самі за себе скажуть. Обов’язково"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
В реаліях нашого життя єдине, що робить нас сильними, надихає, дає надію на завтра — це кохання. Адже людські стосунки, подібні до алмазів, набувають свого сяйва завдяки спільній праці. Це поєднання довіри, терпіння, спільних переживань та досвіду. Через випробування і виклики ми формуємо свої грані, і саме так народжується справжнє кохання, той самий діамант.
Після реєстрації в Резерв+ через деякий час додаток знову просить зареєструватися
Військозобов’язані, які не використовують застосунок "Резерв+" протягом тижня, автоматично виходять з нього. Це зроблено з міркувань безпеки, щоб уникнути несанкціонованого доступу. Після виходу з системи, при наступному вході, користувачу буде потрібно знову пройти процес реєстрації.
Як повідомила в інтерв’ю порталу DOU заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко, застосунок для військовозобов’язаних "Резерв+" автоматично розлогінює користувачів з міркувань безпеки.
На запитання про те, коли цей баг буде виправлено, Катерина Черногоренко відповіла, що це не баг, а функція сервісу, метою якої є підвищити безпеку.
Катерина Черногоренко також зазначила, що основні проблеми з "Резерв+" пов'язані не з перевантаженням системи, а з помилками, допущеними при перенесенні даних з паперових носіїв до електронного реєстру. Це призводить до неточностей та розбіжностей в інформації про військовозобов'язаних, що, в свою чергу, викликає складнощі у користуванні додатком.
"Ми намагаємося виправити такі помилки якнайшвидше і тому запустили функцію «Виправити дані онлайн»", — додала вона.
У Міноборони і раніше пояснювали, що у застосунку "Резерв+" з'явились можливість виправлення даних онлайн та мітка часу, що підтверджує оновлення даних. Мітка проставляється системою автоматично після оновлення. Її поява свідчить про виконане громадянином зобов'язання.
Також в Міноборони нагадали, що з 18 червня військово-обліковий документ у "Резерв+" отримав таку саму юридичну силу, як і паперовий військовий квиток чи тимчасове посвідчення. Тому його копію можна використовувати у всіх ситуаціях, де це необхідно. Наприклад, при прийомі на роботу або отриманні послуг у ЦНАП.
До крайнього терміну для оновлення військово-облікових даних згідно з законом про мобілізацію залишилось менше тижня. Вже після 16 липня чоловікам, які відмовились повідомити ТЦК актуальну інформацію про себе, загрожують штрафи від 17 до 25 тисяч гривень. Як саме зареєструватись у "Резерв+" та оновити дані у додатку можна подивитись за посиланням.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.