Виборці ключових штатів США обирають Трампа для вирішення війни в Україні - WSJ

У хитких штатах США більшість виборців надають перевагу Дональду Трампу в питаннях врегулювання війни в Україні та конфліктів на Близькому Сході

Дональд Трамп, Камала Гарріс
В деяких штатах виборці вважають Трампа більш здатним впоратися з війнами в світі

У семи так званих хитких штатах, які можуть вплинути на остаточний результат президентських виборів у США, молоді виборці надають перевагу Дональду Трампу над Камалою Гарріс. Вони зважають передусім на питання врегулювання війни в Україні та конфліктів на Близькому Сході. І в цьому плані Трампа виборці вважають більш досвідченим політиком, який здатен зупинити конфлікти.

За результатами опитування, проведеного The Wall Street Journal, 50% респондентів вважають, що більш здатний впоратися з російською агресією в Україні саме Трамп, в той час як Гарріс підтримали лише 39%. Аналогічно, 48% виборців вважають Трампа кращим кандидатом для вирішення кризи на Близькому Сході, тоді як Харріс набрала 33% підтримки. Незалежні виборці також схиляються на користь Трампа в цих питаннях.

Опитування проводилося з 28 вересня по 8 жовтня і охопило 2100 виборців у напівключових штатах, де різниця в рейтингу кандидатів залишилася в межах похибки.

Трамп, Гарріс і їх погляди на те, як зупинити війну в Україні

Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп заявив, що Америці треба вийти з війни в Україні. За його словами, нинішня адміністрація Білого дому не має наміру цього робити. Тому це зробить він, як тільки стане президентом.

Нагадаємо, що Трамп неодноразово обіцяв завершити війну в Україні за 24 години. Його популістські заяви вирішив розшифрувати кандидат у віцепрезиденти Джей Ді Венс одразу після невдалих для Трампа дебатів з Камалою Гарріс. Саме з його вуст українці вперше почули подробиці так званого "мирного плану", яким кандидат від республіканців планував би завершити війну в Україні. За словами Венса, потенційний план завершення війни в Україні може включати створення "демілітаризованої зони" на українській території й відмову України від членства у НАТО. Запропонована демілітаризована зона, як сказав Венс, буде "сильно укріплена, щоб росіяни не вторглися знову". За словами Венса, Україна у рамках мирного плану збереже свою незалежність в обмін на нейтралітет - це означає, що Україна не вступить до НАТО чи інші "союзницькі інституції".

Віцепрезидентка США Камала Гарріс заявила, що успіху в припиненні війни в Україні без участі Києва та статуту ООН не буде. Вона заявила, що не буде зустрічатися на двосторонній основі з російським президентом Володимиром Путіним для переговорів щодо припинення війни в Україні. Вона виключила мирний процес без участі Києва.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube