«Ми можемо бути на порозі чогось, що було б дуже, дуже важливим для світу в цілому»
«Міша, давай музику!» — кажуть люди. І я даю. Бо що ще робити, якщо музика — це не просто справа життя, а саме життя? Альбом — це мій маленький всесвіт, де все змішалося: трохи безладу, трохи бруду, трохи кохання.
Ринок пилососів величезний. Важливо розуміти, що саме вам потрібно
Пилосос допоможе вам заощадити час на прибиранні, щоб витратити його на приємніші та цікавіші речі. Важливо точно розуміти, що саме вам потрібно, щоб не платити зайві гроші і не йти на компроміс зі своїми бажаннями. Що краще? Миючий пилосос bosch чи самохідний від Rowenta? Маленький ручний автомобільний пилосос чи великий багатофункціональний агрегат? Давайте розбиратися разом із Інформатором.
При виборі пилососа слід звертати увагу на такі характеристики:
Існує три основні види пилозбірників: мішок, контейнер та аквафільтр. З них, власне, і потрібно вибирати в більшості випадків..
Мішок – найпоширеніший тип пилозбірника. Це найпопулярніший і недорогий варіант. Але не найгігієнічніший. Пилосос, оснащений мішком, збирає тільки велике сміття, а дрібні частинки всмоктуються, але не затримуються. Зворотний потік повітря виносить і більше того, розпорошує дрібні частинки по приміщенню, що знижує якість прибирання. Якщо вибирати між багаторазовими текстильними та одноразовими паперовими мішками, то останні, безперечно, кращі. Текстильний мішок швидко засмічується, використання нових паперових пилозбірників кожне прибирання дозволяє не ганяти старий пил по будинку.
Пилосос, оснащений колбою, набагато гігієнічніший. Суть роботи в тому, що пил та сміття на великій швидкості обертаються навколо основного фільтра. При вимиканні пристрою і тверді, і дрібні частинки опускаються на дно контейнера, причому не окремо, а збившись в одну щільну грудку. Після збирання достатньо відкріпити контейнер і витрусити його.
Найвищий рівень збирання забезпечується пилососами з аквафільтрами. Завдяки тому, що пилозбірник наповнений водою, 100% пилу та сміття, що потрапляє до нього, у ньому і залишаються. З такою технікою ви швидко впораєтеся навіть із генеральним прибиранням. Недоліками таких пилососів є висока вага та дорожнеча.
Для підтримки чистоти на гладких поверхнях вистачає пилосос потужністю близько 100 Вт. Універсальним варіантом вважається пилосос приблизно на 200 Вт: він може впоратися і з килимами з коротким ворсом.
Чим більше у вас в будинку килимів, м'яких меблів та інших тканинних покриттів, тим вищою має бути потужність пилососа, особливо якщо в квартирі є тварини. У цьому випадку вам краще дивитися на прилади потужністю від 350 Вт. Якщо потужність пилососа в межах 350-450 Вт, агрегат буде якісно пилососити килим та інші ворсисті поверхні. Показник вище 450 Вт забезпечить глибоке прибирання диванів та довговорсових килимів. Підвищити якість прибирання можна за допомогою відповідних насадок. І важливо враховувати, що пилососи, що працюють від акумулятора, зазвичай дуже малопотужні, як і роботи-пилососи.
Система фільтрації
Призначення поролонового передмоторного фільтра – захист двигуна від попадання всередину дрібного сміття. Після кожного збирання його слід прополоскати і сушити, якщо цього не робити, потужність всмоктування знизиться, так як повітря проходитиме через забруднений поролон.
Фільтр тонкої очистки, розташований на виході. Існує кілька його різновидів:
Вихідний фільтр також з часом забруднюється. В інструкції з експлуатації вказано інформацію про рекомендовані терміни заміни. Змінювати їх треба щорічно чи рідше, залежно від інтенсивності користування пилососом. У деяких випадках фільтр дозволяється мити, але чи можна це робити, уточнюйте заздалегідь, так як не всі аксесуари після цієї процедури зберігають початкові властивості.
У мультициклонних пилососах DYSON зовсім не потрібна заміна фільтра, т.к. ступінь очищення повітря тут надзвичайно високий. Якщо у вашій сім'ї є алергіки, намагайтеся не затягувати із заміною фільтра і ретельно дотримуйтесь правил експлуатації.
Стандартна комплектація пилососа зазвичай виглядає так:
Крім перерахованих вище, в комплект можуть входити насадки для догляду за паркетом, м'якими меблями, кутові щітки і сопла для миття вікон. Чи потрібний вам додатковий функціонал, вирішуйте самі, виходячи з необхідності та фінансових можливостей. Також подумайте, де зберігатимуться щітки, адже не в кожній моделі для них передбачено спеціальний відсік.
Найменше шумлять роботи, за ними слідують мішкові (65 дБ), потім контейнерні (70-75 дБ), і вже потім – вертикальні пилососи (до 82 дБ). Компанія Electrolux випустила серію «тихих» моделей – UltraSilencer – USDELUXE, USALLFLOOR, USORIGINDB. Вони видають не більше 65 дБ, що рівнозначно рівню шуму у звичайному офісі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.