Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Гутцайт очолював Міністерство молоді та спорту України три роки
Верховна Рада України у четвер, 9 листопада, відправила у відставку міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта. Рішення набрало необхідну кількість голосів. Хто стане його наступником наразі невідомо.
Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк. Звільнення Гутцайта підтримали 243 народні обранці.
"Парламент звільнив Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта. За - 243", - написав Железняк.
До слова, Гутцайт 8 листопада подав до Верховної Ради України заяву про відставку. Спікер ВР Руслан Стефанчук пообіцяв розглянути її найближчим часом
52-річний український фехтувальник Вадим Гутцайт очолював Міністерство молоді та спорту України з 2020 року. Під час головування Гутцайта Україна виступила на двох Олімпіадах: на літніх іграх у Токіо наші спортсмени виграли 19 медалей, а на зимових у Пекіні - одну срібну.
З листопада 2022 року Гутцайт також обіймає посаду Президента Національного Олімпійського комітету України. Саме бажання сконцентруватися на виконанні обов'язків у Національному Олімпійському комітеті, за словами Гутцайта, стало причиною відставки з посади міністра молоді та спорту.
Відомо, що про звільнення Гутцайта говорили ще на початку 2023 року, а саме - у січні. Тоді ЗМІ повідомляли, що звільнити можуть аж вісім міністрів, зокрема, це стосувалося Сергія Шкарлета, Олександра Ткаченка та Павла Рябікіна, які згодом дійсно втратили свої посади.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.