Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Депутати виділили рекордні 322,6 млрд грн
Верховна рада змінила державний бюджет України на 2023 рік. Зокрема йдеться про збільшення державних видатків на 322,6 млрд грн. Найбільше коштів піде на Міноборони та МВС.
Про це повідомив народний депутат України від партії "Голос" Ярослав Железняк у своєму Telegram-каналі. Він зазначив, що зміни підтримали 313 парламентаріїв.
За його словами, теперішній бюджет встановив два рекорди за історію України. Це вперше, коли витрати загального бюджету становитимуть понад 3,39 трлн грн, а дефіцит - понад 2 трлн. Кошти підуть до бюджетів низки відомств.
Також він додав, що за 11 годин прийняття документа, депутати внесли єдину правку зі збільшення бюджету на 34,5 млн грн для Бюро економічної безпеки. Але їм не вдалось її прийняти, тому в бюджеті БЕБ лишилось 219 млн.
Раніше повідомлялось, що кабінет міністрів на засіданні 15 вересня затвердив проєкт держбюджету на 2024 рік. Зазначалось, що чиновники планують витратити 3,4 трлн грн.Це на 279 млрд грн більше, ніж в основному проєкті бюджету 2023 року без додаткових витрат. Майже 60% від цієї суми будуть в Міноборони, МВС та Мінсоцполітики.
Однак, прийнятий бюджет також і критикують. На думку деяких експертів, чиновники планують збільшити податкові надходження на третину. У бюджеті прописано, що дохідна частина буде забезпечуватись непрямими податками (понад 54%): 43,1% – ПДВ, 11,2% – акциз. З прямих податків вирізняють ПДФО та військовий збір, які сумарно дадуть 17,9% надходжень. Податок з прибутку підприємств дасть ще додаткових 9,9%. У Міністерстві фінансів порахували, що Державна податкова служба зможе зібрати 940,2 млрд грн, а Державна митна служба – 597,6 млрд грн.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.