Головна
Світ
15:58, 4 Липня
Информатор UA

Интро

Україна відновиться і стане ще сильнішою, не дивлячись на всі намагання московії. Про плани Великої Британії розповіли в Центрі стратегічних комунікацій з посиланням на Reuters, – передає Інформатор. Велика Британія збирається повною мірою підтримувати Україну. Це стосується не тільки допомоги в перемозі над російськими злочинцями, але й у відновленні нашої країни після війни.  У 2023-му році в Британії проведуть спеціальну конференцію, яку присвятять відновленню нашої країни. Також наші Велика Британія увійде до наглядової ради, аби була змога краще координувати дії України та її союзників у процесі відбудови. Про все це офіційно заявила міністерка закордонних справ Ліз Трасс.  «Ми лідируємо в підтримці України під час війни і будемо продовжувати лідирувати в підтримці плану відновлення і розвитку країни. Відновлення України після загарбницької війни росії стане символом влади демократії над автократією. Це покаже путіну, що його спроби знищити Україну створили лише сильнішу, процвітаючу та більш об’єднану націю», – заявила вона.  Крім цього, Велика Британія надасть гарантії на суму 1,5 млрд доларів для багатосторонніх позик, і ще понад 100 млн фунтів двосторонньої підтримки. Світ на боці України у нашій боротьбі проти російського зла.  Раніше ми розповідали про те, як криваві події в Узбекистані вплинуть на хід війни України та росії. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Велика Британія буде очолювати процес відновлення України після нашої перемоги

Читать на русском

Країна планує тільки посилювати підтримку України

Читать на русском
Велика Британія буде очолювати процес відновлення України після нашої перемоги

Країна планує тільки посилювати підтримку України

Україна відновиться і стане ще сильнішою, не дивлячись на всі намагання московії.

Про плани Великої Британії розповіли в Центрі стратегічних комунікацій з посиланням на Reuters, – передає Інформатор.

Велика Британія збирається повною мірою підтримувати Україну. Це стосується не тільки допомоги в перемозі над російськими злочинцями, але й у відновленні нашої країни після війни. 

У 2023-му році в Британії проведуть спеціальну конференцію, яку присвятять відновленню нашої країни. Також наші Велика Британія увійде до наглядової ради, аби була змога краще координувати дії України та її союзників у процесі відбудови. Про все це офіційно заявила міністерка закордонних справ Ліз Трасс. 

«Ми лідируємо в підтримці України під час війни і будемо продовжувати лідирувати в підтримці плану відновлення і розвитку країни. Відновлення України після загарбницької війни росії стане символом влади демократії над автократією. Це покаже путіну, що його спроби знищити Україну створили лише сильнішу, процвітаючу та більш об’єднану націю», – заявила вона. 

Крім цього, Велика Британія надасть гарантії на суму 1,5 млрд доларів для багатосторонніх позик, і ще понад 100 млн фунтів двосторонньої підтримки. Світ на боці України у нашій боротьбі проти російського зла. 

Раніше ми розповідали про те, як криваві події в Узбекистані вплинуть на хід війни України та росії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.