Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Після використання програми у людей спостерігається зниження страху перед павуками
Дослідники з Бразильського університету розробили додаток під назвою Phobys. Він використовує доповнену реальність, щоб допомогти людям подолати свій страх перед павуками.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Newatlas.
Близько 5% всіх людей відчувають значний страх перед павуками. Вважається, що це цілком розумне побоювання страхітливих восьминогих істот, яке з'явилася у деяких людей в ході еволюції. У дослідженні, опублікованому в Journal of Anxiety Disorders,йдеться про те, що додаток значно знижує почуття страху і відрази після двотижневої програми. Дослідження, проведене у 2017 році,показало, що шестимісячні немовлята нерідко демонструють стресову реакцію при зустрічі з павуками, що говорить про те, що відраза до павуків може бути вродженою, розвиненою для захисту від небезпечних загроз. Експозиційна терапія - один з найбільш ефективних способів лікування страхів, які паралізують,таких як арахнофобія. Однак безпечний вплив на джерело страху не завжди є простим процесом. Наприклад, не кожен терапевт тримає під рукою пару гігантських птахоїдів або тарантулів для експозиційної терапії.
Останніми роками технічний прогрес зробив більш простим і безпечним застосування експозиційної терапії для безлічі різних фобій. Зокрема, експозиційна терапія з використанням віртуальної реальності (VR) дозволила психотерапевтам працювати з пацієнтами, які побоюються висоти. Але VR-терапія як і раніше коштує дорого і обмежується здебільшого середовищем, де лікарі можуть спостерігати за пацієнтами під час сеансів. Новий додаток для смартфонів під назвою Phobys призначений для проведення експозиційної терапії для людей з арахнофобією за допомогою простого інтерфейсу доповненої реальності (AR). Додаток використовує камеру смартфону і розміщує величезних павуків у звичному для людини середовищі, на кшталт спальні, робочого місця або кухні. У клінічному випробуванні з перевірки ефективності програми, взяли участь 66 осіб, у яких був клінічний або субклінічний страх перед павуками.
На початку і наприкінці шеститижневого дослідження всі учасники пройшли низку поведінкових тестів для вимірювання їхньої реакції страху і відрази. Один з конкретних тестів, під назвою "Тест поведінкового підходу", передбачає демонстрацію учасникам тестування справжнього павука у прозорому пластиковому контейнері і вимір того, наскільки близько вони підходять до павука і як взаємодіють з ним. За запевненням вчених, використовування програми призвело до зниження страху, відрази і уникаючої поведінки із середнім рівнем ефекту при тестуванні в реальній ситуації, а також до зниження з великим рівнем ефекту при оцінці страху за допомогою опитувальника.
Посилання на завантаження програми для iOS і Android можна знайти на офіційному сайті.Додаток можна спробувати безкоштовно, але за повний протокол тренувань доведеться заплатити. Варто зазначити, що в магазині Google Play у додатка рейтинг нижчий 2 зірок на основі 35 відгуків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .