Важка перемога Реалу, Довбик та Циганков проти Севільї, Атлетіко знищив Райо Вальєкано. Підсумки 3-го туру Ла Ліги

Реал та Барселона ледь не втратили очки у 3-му турі Ла Ліги

Атлетіко Мадрид Віктор Циганков
Атлетіко розніс Райо Вальєкано, а Віктор Циганков із Жироною переміг Севілью

У чемпіонаті Іспанії з футболу зіграно вже третій тур. Українські вболівальники можуть порадіти, оскільки Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика знову перемогла. Загалом цей тур вийшов дуже результативним: в 10 матчах було забито аж 35 м'ячів.

Інформатор підбиває підсумки 3-го туру Ла Ліги

Лас-Пальмас 0:0 Реал Сосьєдад

"Мир, дружба, жуйка" - це слоган Реалу Сосьєдад цього сезону. Якщо в перших двох турах команда зіграла внічию із однаковим рахунком 1:1, то цього разу у протистоянні із Лас-Пальмасом вирішила не забивати зовсім. Лас-Пальмас теж не найрезультативніша команда Ліги - у них в активі лише один м'яч у трьох матчах.

• Лас-Пальмас - Реал Сосьєдад - 0:0

Сельта 0:1 Реал Мадрид

Один із фаворитів чемпіонату продовжує вправно набирати очки та колекціонувати перемоги. Однак якщо в попередніх турах "галактікос" спокійно перемогли Атлетік з Більбао та Альмерію, то позитивний результат у матчі проти Сельти дався дуже нелегко. Однак, у Реала цього сезону є справжній лідер, якого бракувало ще з часів Кріштіану Роналду. Це - Джуд Беллінгем. Цього разу англієць забив переможний гол аж на 81-й хвилині, чим зберіг Реалу переможну серію з трьох матчів на старті.

• Сельта - Реал Мадрид - 0:1 (0:0; 0:1)
    Гол: Беллінгем, 81.

Кадіс 1:1 Альмерія

Взяти три очки у минулому турі всі шанси мав Кадіс. Команда вела в рахунку у матчі проти Альмерії з 59-ї хвилини, коли забив Ернандес. Однак гості чарівним чином врятувалися на 5-й компенсованій хвилині до матчу, коли відзначився Кайкі. Таким чином, Альмерія набирає перше очко в чемпіонаті після поразок від Райо Вальєкано та Реалу.

Кадіс - Альмерія - 1:1 (0:0; 1:1)
Голи: 1:0, Л.Ернандес, 65; 1:1, Кайкі, 90+5.

Гранада 3:2 Мальорка

Перший із найрезультативніших матчів цього туру.  Гранада програла два перших матчі у чемпіонаті, та й у Мальорки справи не кращі - одне очко в перших матчах. Мало хто очікував результативної гри від цих суперників, але вони на двох забили аж 5 м'ячів. Господарям пощастило більше, зокрема і завдяки пенальті на 70-й хвилині. Мальорка програвала 1:3 і за три хвилини до кінця основного часу забила гол престижу, але врятуватися вже не встигла.

• Гранада - Мальорка - 3:2 (1:1: 2:1)
    Голи: 1:0, Мігель Рубіо, 12; 1:1, А.Пратс, 38; 2:1, Бр.Сарагоса, 46; 3:1, з пенальті, Узуні, 70; 3:2, Са.Кошта, 87.

Севілья 1:2 Жирона

Українці Віктор Циганков та Артем Добвик отримали свій ігровий час у 3-му турі Ла Ліги. Їхня Жирона в гостях обіграла Севілью із рахунком 2:1. Янгель Еррера на 16-й хвилині вивів господарів вперед. Неманья Гудель під саму перерву рахунок зрівняв. Але Жирона не здалася і по перерві Алейш Гарсія знову вивів Жирону вперед. А більше суперники і не забивали. Віктор Циганков вийшов на поле у стартовому складі та зіграв 79 хвилин. Артем Довбик з'явився на полі на 64-й хвилині замість Крістіана Стуані.

• Севілья - Жирона - 1:2 (1:1; 0:1)
    Голи: 0:1, Я.Еррера, 16; 1:1, Гудель, 45; 1:2, Алейш Гарсія, 56.

Вільярреал 3:4 Барселона

Сама вивіска матчу для футбольного вболівальника виглядала дуже симпатично. Вільярреал нехай і не вважається повноцінним топ-клубом, але не так давно вигравав Лігу Європи. Щодо Барселони - будь-які слова про топ-статус будуть зайвими, він у каталонців вже давно і заслужено.

Каталонці приїхали до "жовтої субмарини" та подарували місцевим фанатам свято. За перші 15 хвилин команда Хаві забила двічі: Гаві та Френкі де Йонг позначили бажання каталонців домінувати у цій грі. Однак ще до перерви Вільярреал відігрався: спочатку забив Фойт, а за 5 хвилин до перерви відзначився Серлот. Зовсім кепсько справи для гостей склалися на початку другого тайму, коли Баена вивів Вільярреал вперед. Однак Барселона згуртувалася і взялася штурмувати ворота суперника. Одна з таких атак призвела до голу Феррана Торреса. А за три хвилини забив і той, від кого це чекають найбільше - Роберт Левандовські. Таким чином, Барселона здобула непросту перемогу на виїзді.

• Вільярреал - Барселона - 3:4 (2:2; 1:2)
    Голи: 0:1, Гаві, 12; 0:2, Ф. де Йонг, 15; 1:2, Фойт, 26; 2:2, Серлот, 40; 3:2, А.Баена, 50; 3:3, Ф.Торрес, 68; 3:4, Левандовські, 71.

Валенсія 1:2 Осасуна

Сенсація сталася на Местальї, куди в гості до Валенсії прибула Осасуна. Господарі виграли два перші матчі у чемпіонаті, відтак навряд очікували на поразку. Памплонці вийшли вперед на 24-й хвилині, коли з пенальті забив Орос. Господарі відігралися лише на 80-й хвилині, зусиллями Дуро. Але втримати навіть нічию не змогли: Відаль на останній хвилині основного часу забив другий м'яч Осасуни та приніс своїй команді перемогу.

• Валенсія - Осасуна - 1:2 (0:1; 1:1)
    Голи: 0:1, А.Орос, 24; 1:1, Дуро, 80; 1:2, Н.Відаль, 90.

Атлетік Більбао 4:2 Бетіс

Атлетік та Бетіс видали ще один видовищний матч туру, не шкодуючи захист одне одного. Гості вирішили почуватися як вдома і вже на 10-й хвилині вели із рахунком 2:0. Це Вілліан Жозе та Іско вилили холодний душ на басків. Атлетік оговтався на 30-й хвилині, коли Весга реалізував пенальті. Цей гол додав впевненості господарям і Гурусета під саму перерву зрівняв рахунок, а ще арбітр призначив другий пенальті і Весга вивів господарів вперед! Другий тайм після такої активності у першому був не таким видовищним, але Ечеберрія забив четвертий гол басків та оформив яскраву перемогу над Бетісом.

• Атлетік Більбао - Бетіс - 4:2 (3:2; 1:0)
    Голи: 0:1, Вілліан Жозе, 2; 0:2, Іско, 10; 1:2, з пенальті, Весга, 30; 2:2, Гурусета, 45; 3:2, з пенальті, Весга, 45; 4:2, Ечеберія, 84.

Хетафе 1:0 Алавес

Матч скромних команд завершився зі скромним рахунком. Долю зустрічі вирішив пенальті наприкінці гри, реалізований Борхою Майоралем.

• Хетафе - Алавес - 1:0 (0:0; 1:0)
    Гол: з пенальті, Майораль, 84.

Райо Вальєкано 0:7 Атлетіко Мадрид

Мадридський Атлетіко поставив яскравий знак оклику у програмі 3-го туру Ла Ліги, відвантаживши у ворота Райо Вальєкано аж сім м'ячів! Побиття суперника вже на 2-й хвилині розпочав Антуан Грізманн. Мемфіс Депай за чверть години подвоїв перевагу гостей. Згодом Науель Моліна довів рахунок до розгромного - на цьому закінчили перший тайм. У другому команда Дієго Сімеоне накидала у ворота Райо ще чотири голи: два з них на рахунку Альваро Морати, а ще по одному у Анхеля Корреа та Маркоса Льоренте.

• Райо Вальєкано - Атлетіко Мадрид - 0:7 (0:3; 0:4)
    Голи: 0:1, Грізманн, 2; 0:2, Депай, 16; 0:3, Моліна, 36; 0:4, Мората, 73; 0:5, Корреа, 79; 0:6, Мората, 84; 0:7, М.Льоренте, 86.