Важка Барселона, дубль Довбика: огляд 10 туру Ла Ліги

Роман Яремчук вперше забив за Валенсію, але його гол скасували

Артем Довбик Жирона
Артем Довбик продовжує тішити вболівальників Жирони

У чемпіонаті Іспанії зіграно матчі 10-го туру. Цього вікенду українці раділи за Артема Довбика, який забив два голи у матчі Альмерія - Жирона. Але про все по порядку.

Осасуна 2:0 Гранада

Тур відкрився у п'ятницю матчем команд, які ведуть боротьбу за виживання. До Памплони завітала Гранада та поїхала, отримавши два м'ячі. Дубль на свій рахунок оформив Анте Будімір, який забив по голу у кожному з таймів. Ця перемога підняла Осасуну у відносно безпечну частину турнірної таблиці - команда посідає 10 місце.

Осасуна - Гранада - 2:0 (1:0; 1:0)
Голи: Будімір, 11; 59 (з пенальті).

Реал Сосьєдад 1:0 Мальорка

Програму суботніх матчів відкривала зустріч у Сан-Себастьяні, де місцевий Реал Сосьєдад приймав Мальорку. Баски привчили всіх до результативного футболу, однак цього разу обмежилися лише одним м'ячем: його автором став Браїс Мендес.

Реал Сосьєдад - Мальорка - 1:0 (0:0; 1:0)
Гол: Браїс Мендес, 64.

Хетафе 1:1 Бетіс

Знову забив Борха Майораль. Щоправда, це не допомогло Хетафе перемогти: вже на першій хвилині вони пропустили від Бетіса. У ролі відстаючих господарі перебували недовго, але і більшого досягти не змогли. А у Майораля вже 5 забитих м'ячів у поточному чемпіонаті.

Хетафе - Бетіс - 1:1 (1:1; 0:0)
Голи: 0:1, Рока, 1; 1:1, Борха Майораль, 17.

Севілья 1:1 Реал

Маленька сенсація сталася на стадіоні Рамон Санчес Пісхуан, де місцева Севілья, що провалила старт сезону, приймала мадридський Реал. Команди довго не могли забити і лише на 74-й хвилині господарі вийшли вперед завдяки автоголу Алаби. Але Реал відігрався майже одразу ж: гол забив Дані Карвахаль, чим зберіг галактікос першу сходинку у таблиці.

Севілья - Реал - 1:1 (0:0; 1:1)
Голи: 1:0, автогол, Алаба, 74; 1:1, Карвахаль, 78.

Сельта 0:3 Атлетіко

А ось інший мадридський гранд очки суперникам не дарує. Атлетіко в гостях легко розібрався із Сельтою. Героєм матчу став Антуан Грізманн, який оформив хет-трик. Тепер він має 7 забитих м'ячів у чемпіонаті та поступається лише Джуду Беллінгхему з Реалу, у якого на один гол більше.

Сельта - Атлетіко - 0:3 (0:1; 0:2)
Голи: Грізманн, 29, 64, 70.

Лас-Пальмас 0:1 Райо Вальєкано

Райо Вальєкано не міг перемогти у чотирьох матчах поспіль. Гарна нагода виправити серію нічиїх припала на гру із Лас-Пальмасом. Тут все вирішив один гол, автором якого став Бебе, реалізувавший пенальті на 90-й хвилині.

Лас-Пальмас - Райо Вальєкано - 0:1 (0:0; 0:1)
Гол: Бебе, з пенальті, 90.

Жирона 5:2 Альмерія

Феєрія Артема Довбика на Піренеях продовжується. Цього разу наш хлопець забив два м'ячі та допоміг Жироні перемогти Альмерію. Аутсайдер дав гідний бій, змусивши фаворита відіграватися з рахунку 0:2, який забезпечив Лео Баптістао. Зазначимо, що у цій грі не брав учатсь Віктор Циганков, який продовжує відновлюватися після травми. А Артем Довбик тепер має 5 голів і також входить у топ-5 найкращих бомбардирів поточного чемпіонату.

Жирона - Альмерія - 5:2 (3:2; 2:0)
Голи: 0:1, Лео Бапітстао, 2; 0:2, Лео Баптістао, 24; 1:2, І.Мартін, 37; 2:2, Довбик, 39; 3:2, Довбик, 43; 4:2, Савіо, 71; 5:2, Стуані, 85.

Вільярреал 1:1 Алавес

Вільярреал продовжує шукати себе та втрачати очки. Після зустрічі із Алавесом у команди серія з 5 матчів без перемог. Алавес по сусідству у турнірній таблиці і для обох команд нічия стала найгіршим варіантом.

Вільярреал - Алавес - 1:1 (0:0; 1:1)
Голи: 0:1, Омородіон, 48; 1:1, з пенальті, Жерар Морено, 65.

Барселона 1:0 Атлетік Більбао

Найцікавіший матч для вболівальників Шахтаря, оскільки вже завтра гірники гратимуть проти Барселони у Лізі чемпіонів. Команда Хаві мучилася проти непростого суперника: баски показали, як треба грати проти Барселони. Єдиний м'яч каталонці забили лише на 80-й хвилині, його автором став Марк Гіу.

Валенсія 2:0 Кадіс

Завершився тур у понеділок: в гості до Валенсії завітав Кадіс. Тут все стало зрозуміло ще в середині першого тайму. В дебюті матчу рахунок відкрив Гайя, а на 25-й хвилині Гуго Дуро подвоїв перевагу кажанів. Українець Роман Яремчук з'явився на полі на 75-й хвилині і навіть забив, але рефері скасував його гол через офсайд.

Важка Барселона, дубль Довбика: огляд 10 туру Ла Ліги 1

У турнірній таблиці Жирона Довбика та Циганкова наздогнала Реал: у обох команд тепер по 25 очок. Яремчук та Валенсія на 8 місці. В зоні вильоту - Сельта, Гранада та Альмерія.