“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Компанія не намагається домогтися ефекту несподіванки
Valve пояснила, чому не проводить детальні анонси контенту своїх майбутніх оновлень для CS: GO.
Про це компанія повідомила на каналі Steamworks Development, — передає Інформатор.
Відповідь на питання, чому ж оновлення для ігор так ретельно приховуються, виявилося досить просте. Причина в тому, що розробники хочуть, щоби «оновлення говорили самі за себе».
Один з авторів Counter Strike: Global Offensive Гаутам Баббар у своєму виступі сказав, що команда впевнена в більшій ефективності отримання зворотного зв’язку від гравців уже після ознайомлення з оновленням. Вони намагаються відстежувати реакції користувачів у спільнотах, хоч самі рідко відповідають на подібні коментарі.
Усе тому, що у випадках, коли компанія втручається в розмову, то люди перестають говорити один з одним, а починають безпосередньо питати в компанії. Через це, вважає Баббар, зворотний зв’язок стає менш чітким.
Крім цього він додав, що така позиція дозволяє приймати більш гнучкі рішення. Кращою відповіддю для фанатів Гаутам вважає випуск апдейтів або виправлень.
«Ми схильні думати про комунікаційні стратегії, які ми використовуємо під час якогось виклику. У такий час ми не думаємо, що можна зробити клієнтів щасливими, просто поговоривши з ними. Для цього потрібно випускати оновлення і виправляти зазначені проблеми. Чітко зберігаючи відгуки клієнтів і уникаючи пасток зі своїх обіцянок, ми в кращому положенні, щоби бути більш гнучкими і приймати оптимальні рішення щодо довгострокового використання продукту», — каже Баббар.
Нагадаємо, що недавно, через 11 років після релізу, World of Tanks дістався до Steam.