«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
ВАКС вже звернувся з вимогою відреагувати на незаконне втручання у діяльність суду
Колегія суддів Вищого антикорупційного суд звернулася до Вищої ради правосуддя і до Генерального прокурора України з повідомленням про втручання в діяльність суддів із здійснення правосуддя.
Про це повідомляє прес-служба ВАКС,передає Інформатор .
"Один з членів ради правосуддя вимагав копії матеріалів судової справи,розгляд якої ще не завершили. З огляду на положення частини третьої статті 48 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", за якими суддя не зобов'язаний надавати пояснення по суті справ,які перебувають у його провадженні" , - йдеться у заяві.
У ВАКС відзначають, що втручання у здійснення правосуддя суперечить ч.ч. 1, 2 ст. 126, ч. 1 ст. 129 Конституції України. Колегія суддів ВАКС заявила про відвід вказаним члену ВСП,оскільки його дії викликають сумнів в його неупередженості.
"Колегія суддів Вищого антикорупційного суду просить розглянути це повідомлення і вжити відповідних заходів реагування, передбачених законодавством України", - вказується в заяві.
Нагадаємо, ВАКС закрив справу про недостовірний декларування екс-міністра Насалика.
Крім того, 27 жовтня Конституційний Суд визнав неконституційною статтю 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації). Це і стало причиною закриття справи екс-міністра.
За версією слідства, у 2014 році отримав позику у 1,249 млн доларів від фізичної особи. В порушення вимог закону "Про запобігання корупції" він не відобразив цю інформацію у щорічних деклараціях.
Відзначимо, українська громадськість досі «гуде» через одне з найодіозніших рішень Конституційного суду, після якого пішло в небуття електронне декларування та перевірка способу життя чиновників. Детальніше про це читайте в матеріалі Інформатора .