“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
Ця композиція спрямована на те, щоби дати заряд позитиву і віри в те що, незважаючи на теперішні скрутні реалії, в результаті все неодмінно буде добре. Основний меседж пісні в тому що навіть якщо здається, що усі зусилля марні і ти не бачиш змін на краще, в жодному випадку не можна опускати руки і здаватись!
ВАКС вже звернувся з вимогою відреагувати на незаконне втручання у діяльність суду
Колегія суддів Вищого антикорупційного суд звернулася до Вищої ради правосуддя і до Генерального прокурора України з повідомленням про втручання в діяльність суддів із здійснення правосуддя.
Про це повідомляє прес-служба ВАКС,передає Інформатор .
"Один з членів ради правосуддя вимагав копії матеріалів судової справи,розгляд якої ще не завершили. З огляду на положення частини третьої статті 48 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", за якими суддя не зобов'язаний надавати пояснення по суті справ,які перебувають у його провадженні" , - йдеться у заяві.
У ВАКС відзначають, що втручання у здійснення правосуддя суперечить ч.ч. 1, 2 ст. 126, ч. 1 ст. 129 Конституції України. Колегія суддів ВАКС заявила про відвід вказаним члену ВСП,оскільки його дії викликають сумнів в його неупередженості.
"Колегія суддів Вищого антикорупційного суду просить розглянути це повідомлення і вжити відповідних заходів реагування, передбачених законодавством України", - вказується в заяві.
Нагадаємо, ВАКС закрив справу про недостовірний декларування екс-міністра Насалика.
Крім того, 27 жовтня Конституційний Суд визнав неконституційною статтю 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації). Це і стало причиною закриття справи екс-міністра.
За версією слідства, у 2014 році отримав позику у 1,249 млн доларів від фізичної особи. В порушення вимог закону "Про запобігання корупції" він не відобразив цю інформацію у щорічних деклараціях.
Відзначимо, українська громадськість досі «гуде» через одне з найодіозніших рішень Конституційного суду, після якого пішло в небуття електронне декларування та перевірка способу життя чиновників. Детальніше про це читайте в матеріалі Інформатора .