RU
Головна
Україна
Події
10:19, 3 Листопада
Информатор UA

Интро

Вищий антикорупційний суд закрив першу справу, яка стосується недостовірного декларування, враховуючи рішення Конституційного Суду про неконституційність відповідної статті Кримінального кодексу.Про це повідомили в прес-службі суду,- передає Інформатор .«Колегія суддів Вищого антикорупційного суду закрила першу справу, пов'язану з недостовірним декларуванням.Обвинувачуваним у цій справі був колишній голова Запорізької обласної державної адміністрації. Справа була закрита з огляду на те, що кількома днями раніше, 27 жовтня Конституційний Суд України визнав неконституційною статтю 366-1 Кримінального кодексу України», - йдеться у повідомленні.На момент прийняття КСУ зазначеного рішення у ВАКС знаходилося 17 кримінальних проваджень за ст. 366-1 КК України.Нагадаємо, українська громадськість вже кілька день «гуде» через одне з найодіозніших рішень Конституційного суду, після якого пішло в небуття електронне декларування та перевірка способу життя чиновників. Детальніше про це читайте в матеріалі Інформатора .Після цього Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект, яким пропонує припинити повноваження суддів КСУ, визнати його рішення про декларування «нікчемним» і без правових наслідків та скасувати відповідні зміни в закон «Про запобігання корупції».Відзначимо, Зеленський наполегливо попросив фракцію «Слуга народу» обов'язково підтримати його жорсткий законопроект про перезавантаження Конституційного суду. Також повідомлялося, які судді голосували за скандальне рішення КСУ і що про них відомо.

ВАКС після рішення Конституційного Суду закрив першу справу за брехню у декларації

Читать на русском
ВАКС після рішення Конституційного Суду закрив першу справу за брехню у декларації

Всього ж у ВАКС наразі розглядається 178 кримінальних проваджень

Вищий антикорупційний суд закрив першу справу, яка стосується недостовірного декларування, враховуючи рішення Конституційного Суду про неконституційність відповідної статті Кримінального кодексу.

Про це повідомили в прес-службі суду,- передає Інформатор .

«Колегія суддів Вищого антикорупційного суду закрила першу справу, пов'язану з недостовірним декларуванням.Обвинувачуваним у цій справі був колишній голова Запорізької обласної державної адміністрації. Справа була закрита з огляду на те, що кількома днями раніше, 27 жовтня Конституційний Суд України визнав неконституційною статтю 366-1 Кримінального кодексу України», - йдеться у повідомленні.

На момент прийняття КСУ зазначеного рішення у ВАКС знаходилося 17 кримінальних проваджень за ст. 366-1 КК України.

Нагадаємо, українська громадськість вже кілька день «гуде» через одне з найодіозніших рішень Конституційного суду, після якого пішло в небуття електронне декларування та перевірка способу життя чиновників. Детальніше про це читайте в матеріалі Інформатора .

Після цього Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект, яким пропонує припинити повноваження суддів КСУ, визнати його рішення про декларування «нікчемним» і без правових наслідків та скасувати відповідні зміни в закон «Про запобігання корупції».

Відзначимо, Зеленський наполегливо попросив фракцію «Слуга народу» обов'язково підтримати його жорсткий законопроект про перезавантаження Конституційного суду. Також повідомлялося, які судді голосували за скандальне рішення КСУ і що про них відомо.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.