"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Організація розглядає вакцини не як бізнес, а як суспільне благо
Африканські країни турбуються про можливість отримання для них вакцин від коронавірусу. ООН просить глобальний фонд доступу до вакцин від коронавірусу COVAX посприяти з допомоги у їх закупівлі для бідних верств населення.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Associated Press .
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш зустрівся з представниками Африканського союзу і заявив, що країнам Африки необхідна підтримка COVAX.
За його словами, цей фонд для них - єдина можливість для вакцинації. Зараз же Африка дивиться на підготовку до вакцинації інших країн і задається питанням, чи зможуть її люди отримати щеплення. Тому, Гутерріш просить меценатів виділити для COVAX 4,2 мільярда доларів, які фонд використовує для вакцин в Африці.
Для довідки, COVAX - фонд із забезпечення вакцинації від коронавірусу, керований ЮНІСЕФ, ВООЗ та благодійною організацією GAVI. Він є спонсором розробки перспективних вакцин і розподіляє їх між країнами.
Минулого тижня, представник фонду і глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус також погодився з демократичним витратою вакцин від COVID-19:
«Вони повинні використовуватися в рівній мірі як глобальні суспільні блага, а не як приватні товари, які збільшують нерівність і стають ще однією причиною того, що деякі люди залишаються позаду», - сказав він.
Однак, Гебрейесус підкреслив, що благодійний фонд сам вимагає додаткового фінансування. Зараз COVAX потрібно додатково 23,9 мільярди доларів на 2021 рік, при тому, що ця сума становить менше половини 1 відсотка від 11 трильйонів доларів в пакетах стимулів групи з 20 найбагатших країн світу.
Нагадаємо, що Великобританія вже розпочала вакцинацію від коронавірусу. Наступного тижня її розпочне Канада. До України вакцини надійдуть в другому кварталі 2021 року.
Раніше ми писали, що Україна звернулася до Канади за допомогою в отриманні вакцини від COVID-19 .