“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Україна поставила свої умови щодо ефективності вакцини
Китайську COVID-вакцину Sinovac можуть зареєструвати в Україні до 5 лютого. При цьому контракт на закупівлю 1,9 млн доз цієї вакцини, який раніше уклала Україна, може бути зірваний через її недостатню ефективність.
Як передає Інформатор,про можливу реєстрацію вакцини повідомив глава наглядової ради групи "Лекхім" Валерій Печаєв.
"Компанія отримала підтвердження від Міністерства охорони здоров'я, що при реєстрації вакцини в Бразилії Україна зареєструє вакцину. Вони (Бразилія - ред.) повинні зареєструвати вакцину до 25 січня. Як тільки пройде реєстрація в Бразилії, ми подамо документи в Державний експертний центр. Думаю, ми зареєструємо вакцину до 1-5 лютого ", - сказав він.
Відзначимо, пізні дані випробувань вакцини Sinovac в Індонезії показали, що вона ефективна на 65,3% .
У Бразилії ця вакцина показала ефективність на рівні 78%.
Як писав Інформатор, раніше Україна уклала з компанією «Лекхім» контракт на постачання у 2021 році китайської вакцини Sinovac за ціною 18 доларів за дозу.Це така ж ціна, по якій Бельгія може закупити найдорожчу вакцину в світі виробництва американської компанії Moderna,яка показує 94,1% ефективності.