«Ніхто не просить Зеленського визнати Крим російською територією»
«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Завдяки архіву експедиційних матеріалів Мар’яни Садовської ми відкрили для себе чудову гаївочку із с. Потічок Івано-Франківської області, якою хотіли б поділитися з вами.
Всього з початку кампанії з вакцинації прищепили 378 266 осіб
Вакцина проти коронавірусу не може викликати відповідне захворювання. Тільки живий вірус може викликати захворювання.
Про це повідомляє прес-центр Міністерства охорони здоров'я України,передає Інформатор .
"Вакцина однозначно не може викликати захворювання. Вона не може викликати, бо там немає живого вірусу. Тільки живий вірус може викликати захворювання", - заявила завідувачка кафедрою епідеміології Харківського національного медичного університету Тетяна Чумаченко.
За її словами, потрапляючи до організму, вакцини викликають каскад імунних реакцій, які займають певний час і організм виробляє імунітет проти інфекції.
"Випадки захворювання коронавірусною інфекцією через кілька днів після щеплення пов'язані з тим, що пацієнт пройшов вакцинацію, вже будучи зараженим і перебуваючи в інкубаційному періоді", - пояснила епідеміолог.
Нагадаємо, в Україні починається вакцинація препаратом Coronavac. Крім того, Україна може отримати 5 мільйонів доз COVID-вакцини з ОАЕ.
Також Інформатор писав, кого реєструють роботодавці на COVID-вакцинацію в Україні.