«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Всього з початку кампанії з вакцинації прищепили 378 266 осіб
Вакцина проти коронавірусу не може викликати відповідне захворювання. Тільки живий вірус може викликати захворювання.
Про це повідомляє прес-центр Міністерства охорони здоров'я України,передає Інформатор .
"Вакцина однозначно не може викликати захворювання. Вона не може викликати, бо там немає живого вірусу. Тільки живий вірус може викликати захворювання", - заявила завідувачка кафедрою епідеміології Харківського національного медичного університету Тетяна Чумаченко.
За її словами, потрапляючи до організму, вакцини викликають каскад імунних реакцій, які займають певний час і організм виробляє імунітет проти інфекції.
"Випадки захворювання коронавірусною інфекцією через кілька днів після щеплення пов'язані з тим, що пацієнт пройшов вакцинацію, вже будучи зараженим і перебуваючи в інкубаційному періоді", - пояснила епідеміолог.
Нагадаємо, в Україні починається вакцинація препаратом Coronavac. Крім того, Україна може отримати 5 мільйонів доз COVID-вакцини з ОАЕ.
Також Інформатор писав, кого реєструють роботодавці на COVID-вакцинацію в Україні.