«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
Існує ймовірність захворіти навіть після введення другої дози
Вакцина проти COVID-19 не може викликати захворювання. Але заразитися на коронавірус після введення першої і другої дози щеплення можна.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я .
"Існує ймовірність того, що ви отримаєте першу дозу вакцини вже інфікованим, коли симптоми хвороби ще не розвинулися. Або ж інфікуватися і захворіти після проведення вакцинації", - йдеться в повідомленні.
У відомстві зазначають, що організм після щеплення напрацьовує імунітет мінімум три тижні.
"Ефективність вакцини після одноразової стандартної дози становить 76% з 22 по 90 день. Рівень антитіл зберігається протягом цього періоду з мінімальним зниженням", - повідомили в Міністерстві охорони здоров'я.
При цьому навіть через три тижні після введення другої дози вакцини існує невелика ймовірність того, що ви все одно захворієте. Але в цьому випадку ви швидше за все перенесете захворювання легко і без ускладнень, додали у відомстві.
Загальна слабкість або підвищення температури - це звичайна реакція на вакцину проти COVID-19. Ці симптоми зникають через кілька днів після вакцинації
"Але якщо у вас з'явилися характерні симптоми захворювання COVID-19: висока температура, постійний кашель, втрата нюху і смаку, - слід звернутися до лікаря", - резюмували у відомстві.
Нагадаємо, в Україні не зафіксували жодного випадку тромбозу після вакцинації від COVID-19.Також виявили 362 випадки побічної реакції.
Також Інформатор писав, що смертність весняної хвилі коронавірусу в Україні вже перевищила показники осінньої.Але пік ще не досягнутий.