"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Німеччина розробляє заходи, аби уникнути кризи на виробництві
Міністр економіки ФРН Роберт Хабек заявляє, що Німеччина, ймовірно, буде змушена згорнути або зачинити деякі промислові потужності через брак російського газу. Таку заяву він зробив, відвідуючи конференцію на Сході країни в Бад-Зарові. Ситуацію можна буде врятувати, якщо вдасться продовжити угоду про транзит газу через Україну після закінчення її дії у 2024 році.
Агенція Bloomberg повідомляє, що Хабек заявив, що політики повинні уникати «повторної помилки» і усвідомлювати, що економіка постраждає без застережних заходів для забезпечення енергопостачання. Правило перерозподілу газу, яке діє в ЄС, передбачає, що задля уникнення потенційного дефіциту газу, Німеччина повинна буде експортувати його у Східну Європу. Через це виробники в найбільшій економіці Європи змушені будуть обмежити або скоротити свої поставки, додав він. Для того, щоб компенсувати частку ризиків і підтримати промислові потужності та експорт енергоносіїв у сусідні караїни, потрібно залучити додаткові потужності, такі як термінал скрапленого газу на північному узбережжі Німеччини. Міністр зазначив, що це необхідний захід, хоч він і викликав спротив місцевих жителів і екологічних груп.
«Немає надійного сценарію того, як все обернеться», — сказав Хабек на форумі в Бад-Зарові.
Попри повномасштабну війну, яка триває понад рік, російський газ все ще транспортується нашою територією до Австрії, Словаччини, Італії та Угорщини, а Україна все ще отримує плату за транзит. Кремль може припинити постачання наприкінці 2024 року, коли закінчиться термін дії угоди. Центру глобальної енергетичної політики опублікував звіт, згідно з яким, малоймовірно, що діючу угоду буде продовжено, враховуючи політичні обставини. При тому деякі обсяги транспортування можуть зберігатися.
Раніше ми повідомляли про те, що Німеччина надала новий пакет допомоги Україні. Інформатор також розповідав, що в росія втратила статус найбільшого постачальника газу в ЄС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.