“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових
Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 415 населених пунктів. Дощ та вітер знеструмили 8 населених пунктів. Тривають ремонтні роботи.
Як зазначили в Укренерго, на одній з теплових електростанцій (ТЕС) включено в роботу блок після ремонту. Електроенергії, виробленої електростанціями, достатньо для забезпечення потреб всіх побутових та юридичних споживачів.
"Укренерго" не бачить підстав для обмежень в енергосистемі, якщо не буде нових обстрілів. Ліміти споживання не запроваджувались. Якщо у вас відсутня електроенергія - причини дивіться на сайті вашого обленерго", - йдеться у повідомленні.
Імпорт електроенергії здійснюється зі Словаччини та Молдови. Загальний обсяг 458 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 281 МВт. Експорт здійснюється до Словаччини та Молдови загальним обсягом 3 324 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 385 МВт.
Дощова погода залишила без світла 8 населених пунктів у Кіровоградській та Полтавський областях. З технічних причин є відключені споживачі в Сумській і Чернігівській областях. Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 415 населених пунктів. Внаслідок обстрілів є пошкодження в мережах обленерго в Донецькій, Харківській, Херсонській областях. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових.
Німеччина зробить внесок у 54,3 мільйона євро до фонду підтримки енергетики України. Це результат співпраці між міністерством енергетики України та федеральним міністерством економіки і захисту клімату Німеччини. Кошти нададуть для закупівлі енергетичного обладнання, необхідного для відновлення і ремонту українських енергетичних об’єктів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.