Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Для поверхневого відновлення потрібно щонайменше 1,5 мільярда доларів
19 грудня голова Укренерго Володимир Кудрицький розповів “Голосу Америки” про ситуацію з енергосистемою в Україні. Він заявив, що наразі найбільша проблема – це відсутність генерації. Це пов’язано з тим, що багато терміналів і гідроелектростанцій було пошкоджено або зруйновано ракетами рф.
Про це глава Укренерго розповів ведучій Голосу Америки Мирославі Гонгадзе. За його словами, в першу чергу Україні потрібно "обладнання, обладнання і ще раз обладнання".
“Нам потрібно багато обладнання, щоб компенсувати ті пошкодження, які зробили росіяни. Багато терміналів і гідроелектростанцій було пошкоджено або зруйновано, тому ми, на жаль, не можемо покрити споживання. І це найбільша проблема. І це причина, чому ми маємо ці постійні відключення електроенергії по всій країні.” - повідомив Кудрицький.
За його словами, важливою допомогою для України можуть також стати мобільні 20- 30- та 50- мегаватні станції, які допоможуть мережі та споживачам. Також терміново потрібно посилювати протиповітряну оборону, тому що потрібно не тільки збільшувати свою здатність відновлювати енергосистему, а й зменшувати можливість рашистів її руйнувати. Тому, “щоб пережити цю зиму, нам потрібно йти обома шляхами”.
"Ми намагаємося нарощувати можливості для продовження реставрації наших об’єктів. У нашій компанії працює більше 1000 людей, які цілодобово відновлюють ці енергооб’єкти, щоб українці мали доступ до електропостачання." - додав голова Укренерго.
19 грудня, російські окупанти завдали ударів по Києву дронами-камікадзе "Shahed". Усього ворог випустив 23 безпілотника, із яких 18 вдалось знищити. Місцева влада заявила про влучання в об’єкти інфраструктури та житлові будинки.
Як повідомили 19 грудня у НЕК "Укренерго", у 10 областях та Києві через тяжку ситуацію в енергосистемі запроваджено графіки аварійних відключень електроенергії. У компанії також попередили, що відновлення енергопостачання побутовим споживачам може зайняти тривалий час. Найближчими днями графіки відключення світла в Україні будуть ще складнішими. Нічна атака 19-го грудня призвела до значних пошкоджень.
Раніше ми писали, що графіки відключення світла будуть ще складнішими.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.