“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Обсяг нової іпотеки збільшився на 85%
У січні поточного року дещо знизилася процентна ставка за новими іпотечними кредитами. Про це свідчать результати останнього опитування банків.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу НБУ.
У січні середня ставка іпотечного кредиту на вторинному ринку склала 13,8%, в той час, як в грудні 2020 року вона має становила 14%. На первинному ринку - 15,9% в січні 2021 року і 16, 9% в грудні 2020 року.
Банки повідомили, що в січні було видано 444 кредити на загальну суму 326 млн гривень. Якщо порівняти з груднем 2020 року, обсяг видачі нових іпотечних кредитів знизився на 37%. Це сезонний ефект, оскільки в порівнянні з січнем 2020 року обсяг нової іпотеки все ж збільшився на 85% г / г.
У січні зріс середній розмір кредиту на купівлю житла.Якщо в грудні 2020 року він становив близько 702 тисяч гривень, то в січні 2021 - 734 тисяч гривень. На сьогодні середній розмір іпотечного кредиту на придбання первинної нерухомості складає 881 тисячу гривень, вторинної - 708 тисяч гривень.
Вторинний ринок продовжує суттєво переважати за кількістю і за обсягом кредитування. Частка укладених іпотечних договорів на придбання житла на вторинному ринку становила близько 82% за обсягом від всіх нових договорів. При цьому, ринок іпотечного кредитування дуже концентрований.
У регіональному розрізі найбільша кількість іпотечних кредитів надана у Києві - 135 договорів на 130 млн гривень (40% від загальної суми). На другому місці Київська область - 59 договорів на 51,6 млн гривень (16% від загальної суми), на третьому місці Харківська область - 53 договори на загальну суму майже 37 млн гривень (11% від загальної суми), на четвертому Львівська область - 24 договори на 20 млн гривень і Дніпропетровська область - 29 договорів на 14,7 млн гривень.
Раніше Інформатор повідомляв, що омбудсмен та НБУ підписали меморандум з боротьби з незаконними діями колекторських компаній .