«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Саме комбінація модифікованих штамів «британця» викликала нинішню хвилю епідемії
В Україні комбінація модифікованих штамів коронавірусу британського походження викликала нинішню хвилю епідемії. Дослідження показало у всіх зразках нові мутації «британського» штаму коронавірусу.
Про це повідомляє інститут молекулярної біології і генетики(ІМБГ),- передає Інформатор .
«Провівши секвенування 17 зразків, відібраних у хворих з Івано-Франківська, і двох - з Києва, вчені виявили в усіх зразках нові мутації «британського» штаму коронавірусу. Модифікований «британець» відрізняється від попередника, вперше виявленого в Лондоні у грудні 2020 року, критичними змінами в ділянках вірусу, які відповідають за швидкість розмноження вірусу в клітці і реактивність імунної системи людини», - йдеться в повідомленні.
Зразки для дослідження були відібрані на Прикарпатті, коли в регіоні розпочався різкий спалах захворювання. За даними, оприлюдненими днями керівництвом МОЗ, донині на території України фіксували поодинокі випадки попереднього «британського» штаму.
«Очевидно, саме комбінація модифікованих штамів «британця» викликала нинішню хвилю епідемії і є поясненням все більш частого виявлення випадків повторного інфікування людей. Крім того, лікарі фіксують більш важке протікання коронавірусної хвороби у людей», - наголошується в повідомленні.
Отримані вченими інституту дані вже зареєстровані в міжнародній базі GISAID.
Нагадаємо, в чотирьох містах України виявили «британський» штам COVID-19. Крім того, у Львівській області виявили два генотипи коронавірусу.При цьому жоден з виявлених штамів не є ні «британським», ані «південноафриканським».
Також Інформатор писав про те, як відбувається процес вакцинації в Україні.