«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Відповідне рішення прийняли на засіданні Кабінету міністрів
В Україні затвердили державну програму для протидії домашньому насильству і за статевою ознакою. Програма розрахована до 2025 року.
Про це Інформатору повідомили в прес-центрі міністерства соціальної політики України.
«Вперше будуть розроблені типові програми для постраждалих і програми для дітей-кривдників з рекомендаціями їх виконання, а також форми статистичної звітності», - йдеться в повідомленні.
Додатково створять 450 служб для підтримки постраждалих (притулків, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, денних центрів соціально-психологічної допомоги). Передбачено проведення судових засідань у дружньому до дитини оточенні.
До 2022 року планують оновити стандарти щодо забезпечення включення до дошкільної, середньої, професійної та вищої освіти орієнтирів ненасильницької поведінки. Будуть створені кабінети первинної допомоги постраждалим в лікарнях.
На реалізацію програми протягом 2021-2025 років, передбачено виділення коштів з державного бюджету - 833 млн 83,7 тис. грн, з місцевих бюджетів - 391 млн 180,9 тис. грн, з інших джерел - 102 тис. грн.
Нагадаємо, в Україні планують посилити покарання за торгівлю людьми. Крім того, в Україні посилили покарання за сексуальне насильство по відношенню до дітей.
Також Інформатор писав, куди звернутися за допомогою і як допомогти, якщо ви стали свідком сімейного насильства.