Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Діяльність центру спрямована на підвищення якості збору доказів
В Україні запустять центр правосуддя для дітей, які постраждали від сексуального насильства та експлуатації. Минулого року кожна десята дитина стала жертвою злочину.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Офісу генерального прокурора України .
Центр буде працювати за американською моделлю "Children's Justice Centre" і за принципом дружнього до дитини правосуддя. Команда фахівців буде складатися з прокурорів, слідчих, суддів, соціальних працівників, психологів та адвокатів.Вони будуть присутні під час інтерв'ювання дитини в кримінальному процесі.
Надзвичайно важлива адаптація і дружня атмосфера для роботи з жертвою. Такий центр буде знижувати рівень занепокоєння у дитини,він запобіжить її психологічній травматизації, а також буде сприяти отриманню правдивої та повної інформації. Перший такий проект запустять вже у вересні цього року у Київській області.
Наразі вже на фінальному етапі запуску знаходиться спільний з ЮНІСЕФ в Україні проект "Barnahus", спрямований на роботу з жертвами і свідками злочинів.
Відзначимо, що минулого року кожна десята дитина стала жертвою злочину. Сексуальне насильство входить до топ-трійки правопорушень проти неповнолітніх - щорічне зростання кількості таких злочинів в середньому становить 10%.
Нагадаємо, в Україні посилили покарання за розбещення дітей.Крім того, соціальна мережа Instagram заборонила дорослим користувачам писати особисті повідомлення незнайомим дітям і підліткам.
Також Інформатор писав, куди звертатися, якщо знайшов підозрілу або небезпечну групу в соціальних мережах.