“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
За словами міністра, в планах за три роки дійти до трансплантаційної незалежності країни
В Україні запрацювала єдина державна інформаційна система трансплантації органів і тканин. Також Україна з'явилася на карті трансплантації.
Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов, передає Інформатор .
"Розширили перелік установ, що беруть участь в пілотному проекті, до 38. Фінансування зросло майже на 400 млн гривень і в цьому році становить 502 млн гривень", - зазначив Степанов.
За його словами, в поточному році це дозволяє збільшити кількість трансплантацій мінімум удвічі - якщо у 2020 році ми зробили 118 органних трансплантацій, то в цьому році метою поставлено не менше 250 трансплантацій провести в Україні.
Нагадаємо, Україна вперше закупила стовбурові клітини для трансплантації за рахунок бюджету. Крім того, на початку серпня у Львові вперше в історії України пересадили підшлункову залозу від нерідного донора.
Також Інформатор писав, що в Україні відкриють центр трансплантації.У рік зможуть проводити більше 100 операцій зі стовбуровими клітинами.