«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Націоналізувати "Мотор Січ" вирішили на засіданні РНБО
Рада національної безпеки і оборони України в четвер, 11 березня, прийняв рішення націоналізувати авіабудівне підприємство "Мотор Січ".
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на брифінг після засідання РНБО.
"Коли все це (націоналізація - прим. ред.) відбудеться, то буде керуюча компанія. Питання з акціонерами будуть обов'язково врегульовані", - сказав секретар РНБО Олексій Данилов у відповідь на питання про те, чи залишиться керівництво підприємства після націоналізації.
Серед акціонерів заводу - китайська компанія Beijing Skyrizon.
Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО від 28 січня 2021,яке передбачає застосування спеціальних економічних санкцій проти китайських інвесторів "Мотор Січ".
Україна застосувала санкції і заблокувала активи строком на три роки на: тимчасове обмеження права користуватися і розпоряджатися майном; обмеження торгових операцій; обмеження, часткового або повного припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень по території України.
Для довідки. "Мотор Січ" - українське підприємство, що займається розробкою і виробництвом, ремонтом і обслуговуванням авіаційних газотурбінних двигунів для літаків і вертольотів, а також промислових газотурбінних установок. Штаб-квартира розташована в Запоріжжі.
Раніше Інформатор повідомляв, що Україна ввела ще одні спеціальні санкції проти китайських інвесторів "Мотор Січ".
Також повідомлялося, в Запоріжжі силовики приїхали з обшуками на місце зборів акціонерів "Мотор Січ" .