“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Авіарейсами в Україні також будуть транспортувати донорські органи
У середу, 17 березня, вертоліт ДСНС транспортував до столичного Інституту серця пацієнта після трансплантації. Подібна практика трапилася в українській медицині вперше.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу ДСНС.
Пілоти-рятувальники здійснили посадку на вертолітному майданчику, що знаходиться на даху лікарні. Вертоліт прибув із Запоріжжя, де 38-річному пацієнтові пересадили серце. Це сталося 15 березня, після згоди родичів донора, який помер від інсульту.
Для врятованого це стало єдиною можливістю, оскільки він вже переніс дві операції на серці. Операція з пересадки пройшла успішно. Супроводжувала переліт команда лікарів з Києва на чолі з директором Інституту серця Борисом Тодуровим.
В цілому, авіаперевезення пацієнтів в Україні вже практикувалися, зокрема, так доставляли важких поранених із зони АТО. Також здійснювали логістику медиків - за допомогою авіаперевезень доставляли лікарів до пацієнтів. Вперше за допомогою вертольота перевезли пацієнта після пересадки життєво важливого органу.
У МВС повідомили, що кількість подібних рейсів стане більшою. Крім того, авіарейсами також будуть транспортувати донорські органи.
У середу, 17 березня, Кабмін підтримав спільну ініціативу Міністерства внутрішніх справ і Міністерства охорони здоров'я про створення Єдиного аеромедичного простору, що передбачає впровадження системи аеромедичної евакуації та авіаційної транспортування донорських органів.
Повітряні судна рятувальників і поліцейських будуть цілодобово чергувати разом з бригадами служби екстреної медичної допомоги.
Вже з 1 квітня проект запускається у Львівському регіоні (Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Волинська, Рівненська, Тернопільська та Чернівецька області), а з 1 травня - в Київському регіоні, який забезпечить допомогою Київську, Вінницьку, Житомирську, Кіровоградську, Полтавську, Сумську, Чернігівську області та місто Київ.
Сьогодні повністю готові до роботи два вертолітні бази - у Львові та Києві.
раніше Інформатор повідомляв, що в двох областях України запускають систему авіа швидкої допомоги
Також повідомлялося, в Запоріжжі помер 47-річний чоловік став донором для чотирьохпацієнтів.