В Укравтодорі розкрили кількість відновлених мостів, які були знищені під час війни

Читать на русском

Відновлення продовжується, не дивлячись на всі намагання рашистів

Читать на русском
В Укравтодорі розкрили кількість відновлених мостів, які були знищені під час війни

Відновлення продовжується, не дивлячись на всі намагання рашистів

Україна продовжує відбудову мостів, що були зруйновані внаслідок агресії рф. Так, уже 50 українських мостів повністю придатні для використання. Донедавна всі вони були зруйнованими або сильно пошкодженими

Про це розповів перший заступник голови «Укравтодор» Андрій Івко, – передає Інформатор.

Держагентство автомобільних доріг «Укравтодор» уже змогло відновити 50 мостів. Усі вони були непридатними для використання через війну, яку розпочала росія. Тим не менш, Україна вже проводить відновлення всю, де це можливо.

«Укравтодор» працює над відновленням мостів по всій країні. Нещодавно якраз відновили міст в Конотопському районі Сумської області. Це допомогло з’єднати кілька районів прикордонної області. 

«Міст став п’ятдесятою штучною спорудою, через яку від початку повномасштабного російського вторгнення нам вдалося відновити рух. Десь ми зводили об’їзний шлях, а подекуди – тимчасові переправи. Та стратегічні об’єкти, де рух вантажного транспорту надзвичайно важливий для життєдіяльності країни і немає альтернативи, відбудовуємо повністю. Таким був міст на Конотопщині. Відтепер до людей почнуть курсувати автобуси, а урожай фермери зможуть швидко довезти до місць зберігання та перероблення», – зазначив Андрій Івко.

50 мостів відремонтовано


Окремо він додав, що від початку війни 15 областей нашої країни зазнали чимало інфраструктурних руйнувань. рф пошкодила дорожну галузь нашої країни на 958 млрд гривень. Усього пошкоджень зазнали майже 25 тисяч кілометрів доріг та 311 штучних споруд.

«Укравтодор» продовжує роботу на деокупованих територіях України. Наразі роботи ведуться в Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Житомирській та Миколаївській областях.

Нагадаємо, що в Україні з'явився додаток, який попереджає про наближення до замінованих зон.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.