Офіційно: ЗСУ нанесли новий удар по окупованому Антонівському мосту

Читать на русском

Рашисти залишаться без постачання та шляхів для відступу, що ще сильніше вдарить не тільки по їхній спроможності воювати, але й по моралі

Читать на русском
Офіційно: ЗСУ нанесли новий удар по окупованому Антонівському мосту

Рашисти залишаться без постачання та шляхів для відступу, що ще сильніше вдарить не тільки по їхній спроможності воювати, але й по моралі

Схоже, тікати росіянам доведеться вже без техніки. Пересування мостом навіть звичайних автомобілів, не кажучи вже про танки чи грузові авто, просто неможливо здійснити. 

Про це повідомляють в Центрі стратегічної комунікації з посиланням на брифінг речниці ОК «Південь» Наталії Гуменюк, – передає Інформатор.

Збройні сили України вирішили остаточно «добили» Антонівський міст. Окупанти раніше використовували його для поставок зброї та припасів. Проте, віднедавна його статус уже перетворився на «непридатний». Рашисти вперто заявляли, що будуть все відновлювати, та ще й дійсно нагнали туди дорожників. 

Тепер наші воїни вирішили остаточно позбавити росіян можливості поновити логістичні шляхи. Офіційно підтверджено, що ЗСУ нанесли ще один удар по Антонівському мосту. Раніше про це повідомляли місцеві жителі та ЗМІ. 

«Антонівський міст — один з транспортних напрямків, який росіяни намагаються реанімувати, але розуміючи, що таку конструкцію не можна залатати відерцем бетону, а потребує досить суттєвого ремонтування та технологічних процесів. Саме тому ми тримаємо під контролем і нагадуємо про свою дистанційну присутність», – зазначила Наталія Гуменюк. 

Вона також додала, що рашистам не вдасться провести «відновлення» мосту, про яке вони кричать. Усе через те, що трохи бетону – недостатньо, аби відновити таку складну конструкцію. При будь-яких найменших успіхах у відновленні хоч якоїсь частини мосту – ЗСУ нагадають ворогу про себе. Рашисти можуть забути про цей логістичний ланцюжок – його втрачено. 

Раніше ми писали про те, які умови потрібні для перемоги у війні та чи може Україна піти на поступки: результати опитування.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.