В Україні з'явився додаток, який попереджає про наближення до замінованих зон

Читать на русском

Додаток є безплатним

Читать на русском
В Україні з'явився додаток, який попереджає про наближення до замінованих зон

Додаток є безплатним

В Україні запустили мобільний застосунок MinеFree. Він попереджає про наближення до небезпечних зон, відомих Державній службі України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров'я.

Безплатний мобільний застосунок MineFree створили волонтери швейцарської організації “Free Ukraine” за підтримки ДСНС. Відтепер він буде допомагати триматися якомога далі від мін та інших вибухонебезпечних предметів.

"Це єдиний функціональний мобільний застосунок в Україні, який сповіщає людей у разі наближення до відомих ДСНС небезпечних зон, де раніше були виявлені вибухонебезпечні предмети і де проводяться заходи з розмінування. Застосунок використовує мапу з даними ДСНС, яка оновлюється в режимі онлайн. Його можна завантажити на мобільні телефони з iOS та Android", - розповідають в МОЗ.

Також в додатку можна переглянути довідник вибухонебезпечних предметів та сповістити ДСНС, якщо на них натрапили.

Одночасно з додатком розробники запустили ще і Youtube-канал з навчальними відео про мінну небезпеку.

До слова, “Free Ukraine” заснована у 2014 році й базується у Женеві. Ця некомерційна організація об’єднує українську діаспору, а також представників інших національностей у Швейцарії та закордоном, які підтримують та допомагають Україні.

Нагадаємо, названо найбільш замінований регіон України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.