«Насильство щодо військовослужбовців - неприпустиме. Розраховуємо на повне і всебічне розслідування цих злочинів. Винні мають понести заслужене покарання»
"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
“Люди часто вважають, що їхнє постійне перебування з телефоном дозволить їм не пропускати важливих для них подій, інформації чи вражень. Я ж зробив для себе абсолютно протилежне відкриття. Мені здається, що саме в ті моменти, коли ми “залипаємо“ в своїх девайсах – ми втрачаємо важливі для нас моменти і час.”
Це пов'язано з карантинними обмеженнями
В інфляційному звіті Нацбанку йдеться про можливе зниження середньої заробітної плати українців. Це може спричинити нову хвилю безробіття в країні на тлі карантинних обмежень.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на текст звіту.
"Введення жорсткіших карантинних обмежень наприкінці 2021 року може стримати відновлення ринку праці", — йдеться у звіті.
Це пов'язано з карантинними обмеженнями, у тому числі. У Нацбанку висловлюють надію на пристосування бізнесу та населення до обмежень та їхнє певне послаблення для вакцинованих громадян.
У цьому випадку вплив локдауну на ринок праці буде не таким суттєвим, як на початку року, переконані в НБУ.
Також на тлі розгортання вакцинації посилювався попит на українських працівників за кордоном. Таким чином посилюється міграційний тиск ринку праці.
На ринку зберігається диспропорція між попитом та пропозицією робочої сили, спостерігається нестача кваліфікованих кадрів. Саме цей чинник може стримувати зростання прибутку підприємств.
Так, на початку 2021 року дефіцит персоналу знову посилився, що впливає на рівень заробітних плат у країні.
"Вплив усіх цих факторів залишиться, темпи зростання номінальних зарплат знизяться - з 19% у 2021 році до 9-13% у 2022-2023 роках, разом зі зниженням інфляції. Зарплати знизяться в секторі держпослуг, очікування приватних підприємств досить високі. У результаті зарплати зростуть на 4-6% на рік, що відповідатиме продуктивності економіки загалом.”, — йдеться у звіті.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні зростає інфляція: що подорожчало у вересні.
Також ми писали, що безробіття в Єврозоні зросло на тлі ослаблення карантину.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.