Головна
Україна
17:43, 26 Травня
Информатор UA

Интро

В Україні список тих, хто може подати інформацію про своє зруйноване чи пошкоджене майно, розширили. Законопроект зараз перебуває на доопрацюванні, після його ухвалення програма компенсацій почне діяти. Про це повідомила народна депутатка та співавтор законопроекту Олена Шуляк, – передає Інформатор. "Тепер подати заявку можуть не лише фізичні особи, а й юридичні, або їхні спадкоємці чи правонаступники. Тобто не лише фактичні господарі нерухомості, а й потенційні власники – ті, хто не встиг оформити право на нерухомість або інвестував кошти в будівництво", – пояснила Шуляк. За її словами, про пошкодження чи руйнування можуть повідомляти власники нерухомості чи замовники будівництва. Також це стосується членів житлово-будівельних кооперативів, які викупили житло, але ще не оформили право власності на нього. Крім того, інформацію можуть надавати спадкоємці всіх категорій заявників. "Наразі понад 424 тисячі людей втратили житло або потребують ремонту, втім заявки на компенсацію все ще надходять", - заявила Шуляк. Зазначимо, Верховна рада у першому читанні затвердила законопроект №7198, який передбачає компенсацію власникам зруйнованого чи пошкодженого житла. Триває робота над правками та після того, як законопроект остаточно буде прийнято, програма компенсацій почне діяти. Нагадаємо, на відновлення зруйнованого окупантами Ірпеня потрібно 1 мільярд доларів. Крім того, в Україні можна отримати компенсацію за поселення переселенців.  Також Інформатор писав, як подати заяву про зруйноване окупантами житло. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

В Україні змінили правила подання інформації про зруйноване окупантами майно

Читать на русском

Кожен українець отримає компенсацію за втрату свого майна

Читать на русском
В Україні змінили правила подання інформації про зруйноване окупантами майно

Кожен українець отримає компенсацію за втрату свого майна

В Україні список тих, хто може подати інформацію про своє зруйноване чи пошкоджене майно, розширили. Законопроект зараз перебуває на доопрацюванні, після його ухвалення програма компенсацій почне діяти.

Про це повідомила народна депутатка та співавтор законопроекту Олена Шуляк, – передає Інформатор.

"Тепер подати заявку можуть не лише фізичні особи, а й юридичні, або їхні спадкоємці чи правонаступники. Тобто не лише фактичні господарі нерухомості, а й потенційні власники – ті, хто не встиг оформити право на нерухомість або інвестував кошти в будівництво", – пояснила Шуляк.

За її словами, про пошкодження чи руйнування можуть повідомляти власники нерухомості чи замовники будівництва. Також це стосується членів житлово-будівельних кооперативів, які викупили житло, але ще не оформили право власності на нього. Крім того, інформацію можуть надавати спадкоємці всіх категорій заявників.

"Наразі понад 424 тисячі людей втратили житло або потребують ремонту, втім заявки на компенсацію все ще надходять", - заявила Шуляк.

Зазначимо, Верховна рада у першому читанні затвердила законопроект №7198, який передбачає компенсацію власникам зруйнованого чи пошкодженого житла. Триває робота над правками та після того, як законопроект остаточно буде прийнято, програма компенсацій почне діяти.

Нагадаємо, на відновлення зруйнованого окупантами Ірпеня потрібно 1 мільярд доларів. Крім того, в Україні можна отримати компенсацію за поселення переселенців

Також Інформатор писав, як подати заяву про зруйноване окупантами житло.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.