"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Їх звинувачують у спробі узаконити російську окупацію Криму
Міністерство закордонних справ назвало будівництво театру опери і балету в окупованому Севастополі співпрацею з російською окупаційною адміністрацією. Архітекторам заборонять в'їзд до України.
Про це Інформатор дізнався з публікації спецпредставника з питань санкцій політики МЗС Олексія Макєєва.
З серпня на мисі Кришталевий у Севастополі будується театр опери та балету за підтримки Володимира Путіна і російського фонду «Національна культурна спадщина». Закінчити його планують у 2023 році. Також разом з театром планують звести ще три комплекси, в одному з яких буде музей оборони Севастополя часів Великої вітчизняної війни.
Відносно представників австрійської фірми, яка займається будівництвом театру, відкрили кримінальну справу.
«Відкрито кримінальне провадження проти представників австрійського архітектурного бюро Coop Himmelb, який бере участь у будівництві оперного театру в окупованому Росією Севастополі. Україна також запустила внутрішні процедури щодо впровадження антібюро санкцій за співпрацю з російською окупаційною адміністрацією та допомогу в спробі Росії узаконити анексію Криму Росією. Закликаємо відповідальний іноземний і український бізнес відмовитися від будь-яких проектів з Coop Himmelb», - написав Макєєв.
Він також додав, що фірма спокусилися на суверенітет України.
«Такого відвертого ігнорування суверенітету України і співпраці з російською окупаційною адміністрацією ми не потерпимо. Їм заборонять в'їзд до України. Тепер назва цього бюро буде пов'язана з ганебною допомогою окупантам в скоєнні міжнародного злочину, а його менеджер Вольф Прікс не позбудеться тавра «кишенькового архітектора Кремля.
До цього посол України в Австрії Олександр Щерба дзвонив забудовнику і просив не брати участь в анексії.
«На початку жовтня я подзвонив директору бюро Вольфу Пріксу і намагався переконати його не руйнувати свою репутацію участю в цій непрямій і в той же час однозначній легітимізації анексії. На жаль, він не прислухався до моїх аргументів. Наші партнери по всьому світу будуть повідомлені, що колись респектабельне архітектурне бюро укладає зараз сумнівні угоди з Путіним », - написав він.
Нагадаємо, раніше глава МЗС України назвав п'ять пріоритетів «Китайської Платформи».
Також в МЗС закликав посилити дії щодо захисту прав людини в окупованому Росією Криму.