"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Такий доступ буде першим на пострадянському просторі й найбільшим у Східній Європі
В Україні з'явився найбільший у Східній Європі доступ до архіву історій про Голокост. Свідоцтва були записані за останні десятиліття, які зберігаються в архівах по всьому світу.
Прослухати й подивитися понад 60 000 інтерв'ю можна звернувшись у меморіальний центр Холокосту "Бабин Яр", передає Інформатор.
Серед доступних матеріалів: «колекції Спілберга», Фортунофф-відеоархів, архів Яд Вашем і власна колекція історій меморіального центру. Ця точка доступу перша на пострадянському просторі і за масштабами можна порівняти з колекцією музею польських євреїв Полін. Усього у світі налічується до 10 великих архівів з історіями про геноцид євреїв.
«Наша точка доступу дозволила зібрати спогади про Голокост на українських землях, які були записані раніше й розсіяні по різних іноземним архівам. Зараз це особливо важливо, адже з кожним днем свідків трагічних подій стає все менше, - підкреслила керівниця проєкту Гелінада Грінченко.
Початок колекції було покладено завдяки інтерв'ю, які режисер Стівен Спілберг записував, працюючи над фільмом Список Шиндлера. Пізніше ця ініціатива переросла в масштабний усно історичний проєкт. Також Меморіальний центр відкриває повний доступ до Фортунофф-відеоархіву (Fortunoff Video Archive for Holocaust Testimonies), який містить понад 4 тисячі інтерв'ю очевидців, а також до свідчень про трагедію Бабиного Яру, переданим у користування з архіву Меморіального комплексу історії Голокосту Яд Вашем.
Прослухати й подивитися інтерв'ю з переслідуваними за часів Голокосту євреями і свідками цієї трагедії можна, написавши на електронну пошту oralhistory@babynyar.org.
Нагадаємо, в Україні опублікували імена 159 нацистів, причетних до масових вбивств у Бабиному Яру. Крім того, в Україні з'явилися нові монети до річниці трагедії в Бабиному Яру.
Також Інформатор писав, що в Бабиному Яру з'явиться меморіальна синагога.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.