“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
Повноцінно система повинна запрацювати у вересні
В Україні у боржників автоматично будуть списувати кошти з рахунків. Сім банків приєдналися до системи автоматичного списання боргів.
Про це повідомив заступник міністра юстиції Андрій Гайченко, передає Інформатор.
"Факт наявності банківських рахунків у боржника, їхні номери, суми залишків на них - все це банки, які підключені до автоматизованої системи виконавчого провадження, повідомляють Мін'юсту в електронному режимі. За такою ж системою електронної взаємодії відбуватиметься і списання коштів за борги після арешту рахунків", - зазначив Гайченко.
За його словами, списати борги можуть у людей, що потрапили до Єдиного реєстру боржників. Наразі в ньому налічується 5,5 млн боргів, більшість з яких - перед комунальними установами, за штрафи ПДР або несплату аліментів.
До системи автоматичного списання вже підключені: «ТАСкомбанк»; «ПриватБанк»; «Універсал Банк», Монобанк; «Оксі банк»; «Банк Восток»; «Індустріалбанк»; «ПроКредит Банк». Ще 44 фінансових установи працюють в тестовому режимі.
Відзначимо, що Мін'юст видав наказ, згідно з яким з рахунків боржників гроші будуть списуватися автоматично. Раніше виконавці і банки могли примусово стягувати тільки кошти за несплату аліментів. В інших випадках банки блокували рахунки, але для стягнення коштів потрібен був окремий паперовий запит.
Нагадаємо, в Україні дозволили виконавцям отримувати інформацію про номери і кількість коштів на банківських рахунках боржників. Крім того, Рада схвалила закон, який захищає боржників від колекторів .