“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Повноцінно система повинна запрацювати у вересні
В Україні у боржників автоматично будуть списувати кошти з рахунків. Сім банків приєдналися до системи автоматичного списання боргів.
Про це повідомив заступник міністра юстиції Андрій Гайченко, передає Інформатор.
"Факт наявності банківських рахунків у боржника, їхні номери, суми залишків на них - все це банки, які підключені до автоматизованої системи виконавчого провадження, повідомляють Мін'юсту в електронному режимі. За такою ж системою електронної взаємодії відбуватиметься і списання коштів за борги після арешту рахунків", - зазначив Гайченко.
За його словами, списати борги можуть у людей, що потрапили до Єдиного реєстру боржників. Наразі в ньому налічується 5,5 млн боргів, більшість з яких - перед комунальними установами, за штрафи ПДР або несплату аліментів.
До системи автоматичного списання вже підключені: «ТАСкомбанк»; «ПриватБанк»; «Універсал Банк», Монобанк; «Оксі банк»; «Банк Восток»; «Індустріалбанк»; «ПроКредит Банк». Ще 44 фінансових установи працюють в тестовому режимі.
Відзначимо, що Мін'юст видав наказ, згідно з яким з рахунків боржників гроші будуть списуватися автоматично. Раніше виконавці і банки могли примусово стягувати тільки кошти за несплату аліментів. В інших випадках банки блокували рахунки, але для стягнення коштів потрібен був окремий паперовий запит.
Нагадаємо, в Україні дозволили виконавцям отримувати інформацію про номери і кількість коштів на банківських рахунках боржників. Крім того, Рада схвалила закон, який захищає боржників від колекторів .