Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Наразі ексберкутівець оголошений у міжнародний розшук
У п'ятницю, 3 травня, прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт проти колишнього командира Севастопольського спецпідрозділу поліції "Беркут", який зараз є сенатором у Російській Федерації. Зраднику інкримінують посягання на територіальну цілісність України, участь у розгоні Майдану, організації вбивств та катувань протестувальників, а також сприяннї анексії Криму та окупації українських територій.
Згідно з матеріалами слідства, у лютому 2014 року обвинувачений активно виступав проти учасників Революції Гідності. Він організовував напади на протестувальників, що призвело до загибелі та поранення людей.
Після окупації Криму він перейшов на бік ворога та допомагав Росії у незаконному захопленні українського півострова. Згодом він брав участь у псевдореферендумах на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей, а також голосував у раді федерації РФ за їхнє включення до складу Росії.
Наразі ексберкутівець переховується від українського правосуддя. Він оголошений у міжнародний розшук.
Відомо, що Святошинський районний суд Києва 18 жовтня 2023 року виніс вирок у справі про розстріли на Інститутській 20 лютого 2014 року, під час яких загинуло 48 і поранено 90 людей. На лаві підсудних перебували двоє колишніх співробітників київського полку Беркут – Олександр Маринченко та Сергій Тамтура. Троє інших обвинувачених – Олег Янішевський, Сергій Зінченко та Павло Аброськін – перебувають у міжнародному розшуку.
Також у січні двом колишнім командирам спецпідрозділу "Беркут" повідомлено про нову підозру у вчиненні злочинів, пов'язаних із організацією вивезення та знищення зброї, з якої вбили учасників Революції Гідності. Вони намагалися приховати сліди злочину.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.