"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Зараз йде активна розробка бронежилету
Модель бронежилету для жінок створила українська компанія на запит Національної гвардії України.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на компанію “Балістика”.
Прототип ще не пройшов офіційні випробування. Для одного з перших тестувань модернізований бронежилет Plate Carrier (плитоноску) відправили на полігон у Нових Петрівцях.
“До нас звернулись представники НГУ з пропозицією розробити бронежилет для жінок. Ми спробували вирішити це завдання на базі плитоноски м3 pro, але зі спеціальною демпферною системою, яка враховує жіночу анатомію. Поки що справа не дійшла до офіційних випробовувань, вирішили зробити попередні, передавши зразок для тестування в Нові Петрівці” — йдеться у повідомленні на сторінці компанії.
Бронежилет відрізняється від стандартних широкими плечовими лямками та боковою сіткою, які допомагають розподілити вагу і не перенавантажувати спину. На задній частині розмістили невеликий рюкзак, до якого можна помістити гідратор або інші речі. На внутрішній частині з обох сторін є спеціальні подушечки — демфери, за рахунок яких використання плитоноски з бронеплитами буде комфортнішим.
Станом на березень 2021 у Збройних Силах України служать 31 757 жінок, що складає 15,6% від загальної кількості військовослужбовців.
У 2014 році кількість жінок-військовослужбовиць дещо перевищувала 14 тисяч, 1582 з яких — жінки, що належали до офіцерського складу, 12388 — особи рядового, сержантського та старшинського складу та 349 курсанток. Якщо порівнювати ці параметри, то у 2020 році їхня кількість збільшилася більше ніж у два рази.
За останні роки українським жінкам дозволено служити на більшості військових посад у ЗСУ. Серед наших військовослужбовиць є танкістки, артилеристки, командири рот, взводів тощо.
Раніше Інформатор розказував про те, що ми знаємо про сексуальні домагання в українській армії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.