"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
У відео показана драматична історія боротьби між світлом і темрявою. Чорний персонаж, що уособлює сумніви та біль, тримає білого у кайданах, перешкоджаючи його прагненню до свободи та внутрішнього миру. Однак у фіналі чорна героїня переходить на бік світла, зникаючи у сяйві, що символізує прощення, звільнення та новий початок.
В Україні показали військовий безпілотник ACE ONE, розроблений українськими компаніями
Надшвидкий бойовий безпілотник ACE ONE, розроблений українськими компанія, показали на виставці у Києві. Над його створенням працювали 25 кращих вчених і фахівців в області авіакосмічної галузі.
Розробка двигуна - ДП "Івченко-Прогрес" і "Мотор Січ", виробництво планера - ТОВ "Гідробест". Таких безпілотників ані в Україні, ані в світі ще немає, - про це Інформатору розповіли у прес-службі Міжнародної компанії ACE. Дрон розроблений на основі технологій-Stealth, завдяки чому фактично невидимий для радарів. Швидкість ACE ONE наближена до надзвукової - 1 000 км / год.
"ACE ONE використовується для захисту повітряного простору від безпілотників супротивника. Якщо, наприклад, на територію України залетить безпілотник-розвідник, ACE ONE, який значно швидше і могутніше за всіма характеристиками, зближується з ним та знищує його. Також ACE ONE використовується для швидкого ривка на територію супротивника, виконання операції і повернення на наземну станцію", - розповів екс-глава Державного космічного агентства Володимир Усов.
Висока швидкість і невидимість дозволяють ACE ONE виконувати найскладніші операції:
Для готового прототипу, який можна запустити в небо, за підрахунками конструкторів, потрібно ще близько 30 місяців. Наразі здійснюється тестування окремо всіх агрегатів безпілотника. Фінансування конструкторської роботи йшло за рахунок розробників. Для того, щоб рухатися далі, розпочати виробництво прототипу та дійти до моделі, яка буде комерціалізована, необхідні інвестиції.
"Оскільки проект знаходиться в Україні, але створений як міжнародний, інвестиції будуть залучатися на міжнародному ринку. Ми розраховуємо на Індію, Ізраїль, Північну Америку і Європу. Також ми сподіваємося, що і наша країна все-таки скористається цими технологіями в національних інтересах", - зазначив екс-президент ДП "Антонов" Олександр Лось.
Вартість рою ACE ONE з наземною станцією коливається у межах $ 12-13 млн.
Раніше ми писали про те, що в Україні розробляють конкурента турецьких безпілотників - його назвуть "Горлиця-2".
Також показували військові БМП після капітального ремонту,які відновлювали на Житомирському бронетанковому завод.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .