Головна
Україна
10:04, 26 Серпня
Информатор UA

Интро

Міністерство внутрішніх справ розробило «Абетку з безпеки» для учнів середньої школи в Україні. Про це повідомив перший заступник міністра МВС Євгеній Єнін, - передає Інформатор. «У цьому посібнику зібрані поради від А до Я, які допоможуть дітям, батькам, викладачам зберегти здоров’я й життя. Тут є відповіді на найактуальніші запитання воєнного сьогодення, насамперед, для дітей: що робити під час «Повітряної тривоги», роз’яснення щодо небезпеки мін, бомб, гранат та снарядів. Рекомендації, як діяти під час найрізноманітніших надзвичайних ситуацій: хімічної атаки, радіоактивного забруднення тощо. Включно з Правилами дорожнього руху, а також актуальними темами булінгу та безпеки в інтернеті», — розповів Єнін. До слова, купувати книжку не потрібно, її можна знайти за цим посиланням. Такий вигляд  має посібник Нагадаємо, в Україні буде чотири моделі навчання школярів. Також Інформатор писав, що за кожною школою в Україні закріплять окремого рятувальника. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні розробили «Абетку з безпеки» для школярів

Читать на русском

Посібник в онлайн-форматі

Читать на русском
В Україні розробили «Абетку з безпеки» для школярів

Посібник в онлайн-форматі

Міністерство внутрішніх справ розробило «Абетку з безпеки» для учнів середньої школи в Україні.

Про це повідомив перший заступник міністра МВС Євгеній Єнін, - передає Інформатор.

«У цьому посібнику зібрані поради від А до Я, які допоможуть дітям, батькам, викладачам зберегти здоров’я й життя. Тут є відповіді на найактуальніші запитання воєнного сьогодення, насамперед, для дітей: що робити під час «Повітряної тривоги», роз’яснення щодо небезпеки мін, бомб, гранат та снарядів. Рекомендації, як діяти під час найрізноманітніших надзвичайних ситуацій: хімічної атаки, радіоактивного забруднення тощо. Включно з Правилами дорожнього руху, а також актуальними темами булінгу та безпеки в інтернеті», — розповів Єнін.

До слова, купувати книжку не потрібно, її можна знайти за цим посиланням.

Такий вигляд  має посібник

Нагадаємо, в Україні буде чотири моделі навчання школярів.

Також Інформатор писав, що за кожною школою в Україні закріплять окремого рятувальника.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.