Головна
Життя
13:37, 18 Серпня
Информатор UA

Интро

Рятувальники навчатимуть викладачів, як діяти у надзвичайній ситуації, а також допомагатимуть вчителям та дітям під час повітряної тривоги. Про це повідомив голова МВС Денис Монастирський, - передає Інформатор. За словами Монастирського, станом на 16 серпня до початку нового навчального року готові 41% навчальних закладів, в той час як ще півтора місяця тому їх було 11%. "Ми закріпили за абсолютно кожним навчальним закладом у регіонах рятувальника – це конкретний працівник, який також відповідатиме за те, чи готовий заклад до нового навчального року. На сьогодні за нашими даними укриттями забезпечено близько 41% навчальних закладів усіх рівнів", – сказав очільник МВС. Зі свого боку МВС надало відповідні рекомендації для закладів освіти і контролює їхнє виконання. За даними міністерства, перевірка проводилася комісійно не лише працівниками ДСНС, а й інших сил безпеки. "Вже перевірені 80% навчальних закладів і невдовзі можна буде точно сказати, скільки шкіл зможуть розпочати навчання", – заявив Монастирський. У ДСНС розповіли, що їхні фахівці, яких закріпили за навчальними закладами, навчатимуть викладачів і допомагатимуть учасникам навчального процесу. "З першого вересня, коли розпочнеться активна фаза навчання, ми забезпечимо чергування наших фахівців на цих об'єктах. Окрім того, вони допомагатимуть під час тривог і навчатимуть викладачів, як їм і дітям діяти", – повідомив голова ДСНС Сергій Крук. Раніше ми писали, що у Дніпрі просять заборонити "примусове" очне навчання: створена петиція. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

За кожною школою в Україні закріплять окремого рятувальника: що він буде робити

Читать на русском

За кожним навчальним закладом Міністерство внутрішніх справ закріпило окремого рятувальника

Читать на русском
За кожною школою в Україні закріплять окремого рятувальника: що він буде робити

За кожним навчальним закладом Міністерство внутрішніх справ закріпило окремого рятувальника

Рятувальники навчатимуть викладачів, як діяти у надзвичайній ситуації, а також допомагатимуть вчителям та дітям під час повітряної тривоги.

Про це повідомив голова МВС Денис Монастирський, - передає Інформатор.

За словами Монастирського, станом на 16 серпня до початку нового навчального року готові 41% навчальних закладів, в той час як ще півтора місяця тому їх було 11%.

"Ми закріпили за абсолютно кожним навчальним закладом у регіонах рятувальника – це конкретний працівник, який також відповідатиме за те, чи готовий заклад до нового навчального року. На сьогодні за нашими даними укриттями забезпечено близько 41% навчальних закладів усіх рівнів", – сказав очільник МВС.

Зі свого боку МВС надало відповідні рекомендації для закладів освіти і контролює їхнє виконання. За даними міністерства, перевірка проводилася комісійно не лише працівниками ДСНС, а й інших сил безпеки.

"Вже перевірені 80% навчальних закладів і невдовзі можна буде точно сказати, скільки шкіл зможуть розпочати навчання", – заявив Монастирський.

У ДСНС розповіли, що їхні фахівці, яких закріпили за навчальними закладами, навчатимуть викладачів і допомагатимуть учасникам навчального процесу.

"З першого вересня, коли розпочнеться активна фаза навчання, ми забезпечимо чергування наших фахівців на цих об'єктах. Окрім того, вони допомагатимуть під час тривог і навчатимуть викладачів, як їм і дітям діяти", – повідомив голова ДСНС Сергій Крук.

Раніше ми писали, що у Дніпрі просять заборонити "примусове" очне навчання: створена петиція.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.